Kaptan Amerika Alfa Yayınları Sıralı Liste

Kaptan Amerika Alfa Yayınları Sıralı Liste

Kaptan Amerika

Like Tree20Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07.Mart.2011, 01:48   #1
Yönetici

Colinmccay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 350976
•Rep Seviyesi :
Colinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond repute
Standart Kaptan Amerika Alfa Yayınları Sıralı Liste

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Mehmet Ali
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Bayposta
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Ertuğrul
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 06
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] s.b
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Gulyabani
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 09
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Ertuğrul

Konu direnc11 tarafından (06.Ağustos.2015 Saat 11:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: ...
Colinmccay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 07.Mart.2011, 01:50   #2
Kıdemli Üye

lemazmatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 17370
•Rep Seviyesi :
lemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond repute
konunun adı Kaptan Amerikalı Sıralı Liste olmuş

Konu lemazmatik tarafından (07.Mart.2011 Saat 19:26 ) değiştirilmiştir.
lemazmatik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 07.Mart.2011, 02:13   #3
Yönetici

Colinmccay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 350976
•Rep Seviyesi :
Colinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond repute
Alıntı: lemazmatik´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
konun adı Kaptan Amerikalı Sıralı Liste olmuş

Aceleye gelmiş lakin sizin mesajınızda cuk oturmuş. Bizlerin mesajlarımızda dikkat etmesi gerektiği kadar sizlerinde özenli olmanız gerekli değilmi?
Colinmccay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 07.Mart.2011, 19:30   #4
Kıdemli Üye

lemazmatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 17370
•Rep Seviyesi :
lemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond reputelemazmatik has a reputation beyond repute
Alıntı: Colinmccay´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Aceleye gelmiş lakin sizin mesajınızda cuk oturmuş. Bizlerin mesajlarımızda dikkat etmesi gerektiği kadar sizlerinde özenli olmanız gerekli değilmi?

Haklısın o hatam konuşma diliyle yazı dili arasındaki farklardan dolayı. Günlük konuşmada konunun yerine konunn dendiği(sizi bilmem ama ben hep öyle derim) için ben de düşündüğüm gibi yazmışım
lemazmatik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Eylül.2011, 21:51   #5
Süper Üye

sergen07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 31133
•Rep Seviyesi :
sergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond repute
Kaptan Amerika & Falcon serisi kaç sayıydı acaba?Ben 6. sayısnın olduğunuda biliyorum.Acaba devamı var mı serinin?
sergen07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Eylül.2011, 21:54   #6

BlackBishop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 173059
•Rep Seviyesi :
BlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond reputeBlackBishop has a reputation beyond repute
Alıntı: sergen07´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kaptan Amerika & Falcon serisi kaç sayıydı acaba?Ben 6. sayısnın olduğunuda biliyorum.Acaba devamı var mı serinin?

Evet devamı var...

Aslında Kaptan Amerika ve Falcon ile Kaptan Amerika aynı seri sedace başlarda ismi farklı devamında farklı... O yüzden senin sorunun cevabı seri 20 ye kadar gidiyor oluyor...
BlackBishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Eylül.2011, 22:07   #7
Süper Üye

sergen07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 31133
•Rep Seviyesi :
sergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond repute
Alıntı: BlackBishop´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet devamı var...

Aslında Kaptan Amerika ve Falcon ile Kaptan Amerika aynı seri sedace başlarda ismi farklı devamında farklı... O yüzden senin sorunun cevabı seri 20 ye kadar gidiyor oluyor...

Teşekkürler.
sergen07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Eylül.2011, 22:54   #8
Süper Üye

kral911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 19872
•Rep Seviyesi :
kral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond repute
inşallah tüm kırmızılar birgün mavi olur...
kral911 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 24.Mayıs.2013, 15:35   #9
Yeni Üye

abstergo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
abstergo78 is on a distinguished road
hayırlı forumlar ;8,9 elimde mevcut sayı 7 ise 43. sayfadan itibaren devam ediyor ,ne olduysa artık diğer sahifeler kaybolmuş....o zamanlar rami de oturuyordum ve tüm semtte ne kadar çizgiroman satan yer varsa diğer sayıları bulmam kolay olmuşken özellikle kırmızı renkte olanları bulamamıştım...daha sonra koca mustafa paşa da bulunan sahaflardan temin ettim ama 6. sayıyı bir türlü bulamadım..dahası 20.sayıdan itibaren konu devam ediyor ama ne oluyor ondan sonrasını bilmiyorum...6. sayı hariç hepsini okudum geri kalan hikayeyi bilmemek bütün emeklerimi boşa harcattı...yarım kaldı ...paylaşım için çok teşekkürler...eşsiz bir kolleksiyon benim için...her taşınmamızda attığım çuval,çuval çizgiromanların intikamı olsa gerek bu seriyi sonlandıramadım..
abstergo78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 25.Ağustos.2013, 15:49   #10
Yeni Üye

Thoth-Amon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
Thoth-Amon is on a distinguished road
oldum olası adında yer alan amerika yüzünden ısınamadığım bir kahramandı ama itiraf etmeliyim ki "acaba ne ola ki?" diye gizliden gizliye 1-2 sayısını elde etmişliğimde vardı.
emekleriniz için teşekkür ederim.yıllar sonra okumak hoş olacak.
Thoth-Amon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil