Kaptan Amerika Alfa Yayınları Sıralı Liste

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,756
kaptanamericavefalcon.jpg

Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 01
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 02 - Dönüm Noktası Mehmet Ali
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 03 - Kurtların Kraliçesi
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 04 Bayposta
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 05 - Kaçış Ertuğrul
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 06 murtaza5
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 07 - Yay ve Oklar s.b
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 08 Gulyabani
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 09
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 10
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 11 Ertuğrul
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 12 - Vatan Haini Gulyabani
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 13 - Alamo II Gulyabani
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 14 - Kaplan ve Domuz Gulyabani
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 15 Gulyabani
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 16 - Gerçek Neydi? Gulyabani
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 17 - Kaptan Amerika'nın Serüvenleri Gulyabani
Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 18 - Bana Animus De! Gulyabani
Kaptan Amerika ve Falkon Alfa Yayınları Sayı 19 - Ölümcül Saldırı Gulyabani
Kaptan Amerika ve Falkon Alfa Yayınları Sayı 20 - Kötü Sonuç Gulyabani

Moderatör tarafında düzenlendi:

lemazmatik

Kıdemli Üye
18 Eyl 2010
221
204
konunun adı Kaptan Amerikalı Sıralı Liste olmuş :Ğ

Son düzenleme:

lemazmatik

Kıdemli Üye
18 Eyl 2010
221
204
Aceleye gelmiş lakin sizin mesajınızda cuk oturmuş. Bizlerin mesajlarımızda dikkat etmesi gerektiği kadar sizlerinde özenli olmanız gerekli değilmi?

Haklısın o hatam konuşma diliyle yazı dili arasındaki farklardan dolayı. Günlük konuşmada konunun yerine konunn dendiği(sizi bilmem ama ben hep öyle derim) için ben de düşündüğüm gibi yazmışım :)

sergen07

Süper Üye
20 Kas 2010
479
272
Antalya
Kaptan Amerika & Falcon serisi kaç sayıydı acaba?Ben 6. sayısnın olduğunuda biliyorum.Acaba devamı var mı serinin?

abstergo78

Yeni Üye
26 Nis 2013
26
7
hayırlı forumlar ;8,9 elimde mevcut sayı 7 ise 43. sayfadan itibaren devam ediyor ,ne olduysa artık diğer sahifeler kaybolmuş....o zamanlar rami de oturuyordum ve tüm semtte ne kadar çizgiroman satan yer varsa diğer sayıları bulmam kolay olmuşken özellikle kırmızı renkte olanları bulamamıştım...daha sonra koca mustafa paşa da bulunan sahaflardan temin ettim ama 6. sayıyı bir türlü bulamadım..dahası 20.sayıdan itibaren konu devam ediyor ama ne oluyor ondan sonrasını bilmiyorum...6. sayı hariç hepsini okudum geri kalan hikayeyi bilmemek bütün emeklerimi boşa harcattı...yarım kaldı ...paylaşım için çok teşekkürler...eşsiz bir kolleksiyon benim için...her taşınmamızda attığım çuval,çuval çizgiromanların intikamı olsa gerek bu seriyi sonlandıramadım..

Thoth-Amon

Yeni Üye
30 Eyl 2011
75
22
oldum olası adında yer alan amerika yüzünden ısınamadığım bir kahramandı ama itiraf etmeliyim ki "acaba ne ola ki?" diye gizliden gizliye 1-2 sayısını elde etmişliğimde vardı. :D
emekleriniz için teşekkür ederim.yıllar sonra okumak hoş olacak.

remy

Yeni Üye
31 Ara 2014
1
0
2 nci sayinin linki calismiyor birisi yuklerse cok sevinirim
elinize saglik sayenizde cocuklugumu hatirladim

Emir9999

Yeni Üye
23 Mar 2015
1
0
Merhaba bir kac sorum olucak cevaplarsaniz sevinirim

Marvele baktigimizda kaptan amerikanin farkli yillarda bir suru serisi cikmis bunlarda hangisinde baslanilmali veya herseri sifirdanmi basliyor aciklayabilirmisiniz

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Merhaba bir kac sorum olucak cevaplarsaniz sevinirim

Marvele baktigimizda kaptan amerikanin farkli yillarda bir suru serisi cikmis bunlarda hangisinde baslanilmali veya herseri sifirdanmi basliyor aciklayabilirmisiniz

Eğer ingilizce biliyorsanız ve K.A. okuyacağım diyorsanız Civil War'dan başlayın. Akabinde Captain America: Reborn isimli maceradan devam edin. Ama Türkçe okuyacaksanız seçenekleriniz kısıtlı kalacaktır. Ülkemizde çok fazla yayınlanmadı. Alfa yayınlarının serisi oldukça eski sayılardan oluşuyor ve güncel değil. Gerekli Şeyler yayınevi Kaptan Amerika: Kış Askeri isimli iki cilt çıkarttı, çok iyi bir hikayeye sahip, tavsiye ederim. Bunların dışında sevgili Sensei'nin çevirisini okuyabilirsiniz.

Kenners

Yeni Üye
12 Tem 2016
2
5
Merhaba! Benim adım Ken ve Ben İngiltere'de değilim. Benim çevrilmiş metin için özür dilemek istiyorum, Türk içine benim İngilizce çeviri oluyor çevrimiçi Google çevirmen kullanıyorum. Kaptan Amerika ve Falcon konularını satın çok ilgileniyorum. Burada bana ulaşabilirsiniz, ama benim e-posta: lastsurfer64@aol.com

Ben de böyle Batman, Superman ve Vampirella gibi diğer süper kahraman çizgi roman, ilgilenen birçok arkadaşım var.

Teşekkür zaman ve en iyi dileklerimle için,
Ken.

Kayıtsız Eleman

Süper Üye
13 Tem 2015
563
2,495
Anadolu Yakası
Merhaba! Benim adım Ken ve Ben İngiltere'de değilim. Benim çevrilmiş metin için özür dilemek istiyorum, Türk içine benim İngilizce çeviri oluyor çevrimiçi Google çevirmen kullanıyorum. Kaptan Amerika ve Falcon konularını satın çok ilgileniyorum. Burada bana ulaşabilirsiniz, ama benim e-posta: lastsurfer64@aol.com

Ben de böyle Batman, Superman ve Vampirella gibi diğer süper kahraman çizgi roman, ilgilenen birçok arkadaşım var.

Teşekkür zaman ve en iyi dileklerimle için,
Ken.

Dear Ken, most users here share what comic books or graphic novels they find and share them online for free in this forum. If you translate this page, you can find some copies in English and other languages. If you check Amerikan Çizgi Romanı on the main page as you scroll down, you can find some copies already shared in English, where you can find Marvel comics. Also you can try to download what you can't find over here. Since some of us can speak English and other languages too, you don't have to use Google Translate, just directly post them in English.

Kenners

Yeni Üye
12 Tem 2016
2
5
Hi! Thanks for the reply and thank you for saying that it's okay to post in English :) I've already found the download links and managed to download what's available. Awesome! What I'm really looking for is the actual Kaptan Amerika Ve Falcon comics themselves. I'm a Captain America Foreign Comic collector (I'm long done with the U.S. issues), and I have virtually nothing from Turkey. If anyone of our forum members have Kaptan Amerika Ve Falcon books to sell, I'd be very interested.

Thanks again and very best wishes,
Ken.

djeko35

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
168
138
İzmir
Elinize emeğinize sağlık. Rahmetli Ali Recan Alfa'dan ayrılıp Marvel Çizgiroman yayınevini kurduğunda Alfa karşılık verme amaçlı fantastik dörtlü ile birlikte aynı anda yayınlamaya başlamıştı bu seriyi, lakin özensiz baskı dağınık çeviri ile bizleri o zaman hayal kırıklığına uğratsa da 20 sayıyı görebilmişti 2 seride. Yeniden okumak için sabırsızlanıyorum. Üstadlara saygılar emeklerine sağlık.