Kansas Haftalık Resimli Mecmua Sıralı Liste

12 Şub 2010
15,006
543,755
Dört elle sarılmamız gereken bir liste olmuş, eline sağlık sevgili direnc11 dostum.

Haydi şimdi kırmızıları maviye dönüştürme faaliyetine:)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Dört elle sarılmamız gereken bir liste olmuş, eline sağlık sevgili direnc11 dostum.

Haydi şimdi kırmızıları maviye dönüştürme faaliyetine:)

İşte ben de bundan korkuyordum, hatta kimse görmezse arada kaynar gider diye düşündüm.. Ama olmadı.. Dikkatli gözlerden kaçmıyor.. Aldık başımıza bir dert daha.. Sonumuz hayrola..

ozanbaris

Onursal Üye
27 Mar 2009
168
1,565
Bu liste üzerinde de biraz düzeltme yapalım. Kansas bu serisi önce Büyük boy olarak 22.02.1971 tarihinde 25 kuruşluk 32 sf fasiküller olarak yayına başlamıştır. 12 fasikül büyük boy olarak devam ettikten sonra 13. sayıda 17.05.1971 tarihinde küçük cep boy olarak yayın hayatını sürdürmüş. toplam 28 fasikül olarak yayınlanmış. İlk 12 fasikül daha sonra 4 er fasiküllü olarak 3 adet büyük boy ciltte toplanmış. 13.fasikülden itibaren sırasıyla once 4 sonra 3 erli fasiküllerden oluşan toplam 8 cilt olarak tamamlanmış. Cilt olarak elinde bulunanlar için büyük ve küçük ciltler arasında ilişki kurmak zordur. Bir çok kişi ben de dahil elime alana kadar Kansas kid büyük ve küçük boyları ayrı ayrı seri olarak bilirdim. Toplam 8 cilt 28 fasikül olarak listeyi düzeltebiliriz. Tabi ki ileride bu listenin de tamamlanacağı sözünü vererek.

Son düzenleme: