Antalya Sancağı Buluşma Sezonu Açılıyor

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Tam, 1001 Roman 1947-062'nin düzenlemesine başlamıştım ki Murtaza5 aradı. Dedi ki: "Yahu arkadaş, neden buluşmuyoruz artık? Şöyle bir toplansak; çay içsek, mangal yaksak, sohbet etsek..."

İstanbul ve İzmir'deki hareketlenme dikkatimden kaçmamıştı; bizim başımız da kel olmadığına göre sevgili abim haklıydı. "Organizasyonu hemen yapalım abi," deyip, telefona sarıldım.

Daltas, pikniğin Utah veya Oklahoma'da yapılmasının doğru olacağını söyledi. "Abi biraz uzak değil mi?" itirazını, içinde bol bol kuantum sözcüğü geçen uzun bir cümleyle yanıtladı. Anlamadığım ve karşı çıkmaya da cesaret edemediğim için "Peki abi, öyle yapalım gari!" dedim. Tabii öteki arkadaşlara bundan bahsetmedim; onlara, pikniğin Düzlerçamı'nda olduğunu söyledim. Bilmiyorum çarşamba günü saat 12.00'de, Soğuksu Şeref Kasap önünde buluştuğumuzda ne yapacaz...

(Haa! Bu buluşma adresini değerli Hocamız da biliyor... Hani adamın içinden "Ah keşke Hocam da katılabilse," diye geçmiyor değil...)

Hakan Sait; Osmancık tatilinde, zengin eniştesinin yağlı ballı bakımı yüzünden yaklaşık 30 kilo aldığını, piknik yerine spor yapmanın daha iyi olacağını söyledi. Ona da "peki," dedim. "20 km kadar koştuktan sonra 2 saat kültür fizik yapar döneriz." Düzlerçamı'nın aynı zamanda mükemmel bir spor alanı olduğu yalanını da salladım. Galiba yedi...

Hülasası: Antalya Sancağı 16 Nisan 2014 günü Düzlerçamı piknik alanında toplantı sezonunu açıyor. Buluşma yeri Soğuksu Şeref Kasap önü, saati 12.00... Gelebilecek tüm dostları bekleriz.

Saygılarımızla...

duzlercamimesirealaninailgibuyukh11337.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,440
hiçbiryerde :)
Çok sevdiğim, ayda, iki ayda bir
mutlaka gittiğim Antalya'ya 3 yıldır
bir türlü gitmek kısmet olmadı.
Bir gün geleceğim diyorum...
Selamlar, saygılar dostlara...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Antalya sancağındaki dostları bir arada görmek güzel olacak.
Şimdiden keyifli sohbetler dilerim.:D
Sancak beyim,:Davatar harika olmuş,çok beğendim.:)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,745
İstanbul
Bu anlatı üstadından hâlen beklemekte olduğum bir proje olduğunu hatırlatıp, Antalya Sancağı'ndan tüm dostlara sevgi ve saygılarımı ileteyim.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
...
Sancak beyim,:Davatar harika olmuş,çok beğendim.:)

Değerli dostum, bu ifadeyi anlamadan geçmişim; burada Daltas gibi bir efsane dururken sancak beyliği bize mi yakışır?

Zaten 2 ay vaktim kaldı Antalya Sancağı'nda... Ben inşallah Kastamonu'yu sancak yapıp oraya bey olurum... :)

Saygılarımla.

Bu anlatı üstadından hâlen beklemekte olduğum bir proje olduğunu hatırlatıp...

Sevgili dostum bu proje ile ilgili bir ipucu rica edebilir miyim?

Eğer bahsettiğiniz 1001 Romanlar ise 1947-062.sayı düzenleniyor. Fasikülün 8 - 9 ve diğer bazı sayfaları sorunlu basılmış sanıyorum. Mürekkep fazla geldiği için sayfanın görüntüleri arka sayfaya da çıkmış. Standart bir ayar çekip o çirkin haliyle paylaşmak istemedim. Temizlemek ise çok zaman alıyor. Sadece 8.sayfa 2 gün sürdü ve gözlerimi yedi bitirdi ama aştım çok şükür. Az kaldı; biter bitmez paylaşacağım. :)

Saygılarımla.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,745
İstanbul

Değerli dostum, bu ifadeyi anlamadan geçmişim; burada Daltas gibi bir efsane dururken sancak beyliği bize mi yakışır?

Zaten 2 ay vaktim kaldı Antalya Sancağı'nda... Ben inşallah Kastamonu'yu sancak yapıp oraya bey olurum... :)

Saygılarımla.

Sevgili dostum bu proje ile ilgili bir ipucu rica edebilir miyim?

Eğer bahsettiğiniz 1001 Romanlar ise 1947-062.sayı düzenleniyor. Fasikülün 8 - 9 ve diğer bazı sayfaları sorunlu basılmış sanıyorum. Mürekkep fazla geldiği için sayfanın görüntüleri arka sayfaya da çıkmış. Standart bir ayar çekip o çirkin haliyle paylaşmak istemedim. Temizlemek ise çok zaman alıyor. Sadece 8.sayfa 2 gün sürdü ve gözlerimi yedi bitirdi ama aştım çok şükür. Az kaldı; biter bitmez paylaşacağım. :)

Saygılarımla.

Hayır, hayır... Geçen yaz gerçekleştirdiğimiz İstanbul buluşmasında gündeme gelen; hani Diyar'ın çizgi romanıyla ilgili olan projeden bahsediyorum :)

Sevgiler, saygılar

Not: 1001 romanların bazı sayılarının kondüsyonu sahiden çok kötüydü. Çok da uğraşma istersen, üstadım.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,538
Oklahama mangalını duyup da gidememek , oradaki dostları görememek ne kadar kötüyse , çizgi roman sancağı altında bir grubun buluşma ayarlaması ve bir arada olması o kadar güzel.
İyi eğlenceler , bol çizgi romanlı muhabbetler sevgili dostlar.