Kahraman Şerif Ceylan Yayınları Sayı 04

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,084
kahraman_erif_001.jpg

Nisan Yağmuru,can dostum için.
Herkese iyi okumalar dilerim.

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,944
Sevgili Ertuğrul, çok teşekkürler.

Dedim bu kahraman şerif acaba 1952 yapımı Gary Cooper ile Grace Kelly'nin oynadıkları High Noon (Kahraman Şerif) filmi mi, baktım değilmiş. Orjinal ismi de böyle mi bilmiyorum ama filmin gazıyla bu isim verilip satışa sunulmuş olabilir. Eh hadi o filmin de kapağını paylaşalım tam olsun. En sevdiğim filmdir :)

2wdxb87.jpg

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,112
Takma adı Victor Alcazar olan İspanyol sanatçı, artist ve yazar Victor Mora tarafından Bruguera yayınevinden Francisco Díaz için 1964 yılında hazırlanan bir western çizgiroman serisidir.

Özgün adı El Sheriff King'dir.

Vicente Torregrosa Manrique gibi pek çok senaryo yazarları ve artistlerle süren dizi 1980 yılında tamamlanmıştır.

Gerçekçi grafikleriyle ve (Dandy, Gordo, Nepomuceno, Celacanthus Peef ve Abigail teyze) gibi ikincil karakterlerle mizahi bir dokunuş vermiş olumlu mesajlar içeren bir western çizgi romanı serisiydi.

37454913.jpg

Gabby

Onursal Üye
18 Haz 2012
262
1,442

Özgün adı El Sheriff King'dir.

Gerçekçi grafikleriyle ve ikincil karakterlerle mizahi bir dokunuş
vermiş olumlu mesajlar içeren bir western çizgi romanı serisiydi.

Aslında en özgün adı Sheriff Randall'dır zamangezgini dostum.:)

Yan karakterler dahil devşirme bir çizgiromandır. Eğer düzenleme işlemini yetiştirebilirsem bu akşam örnekleri paylaşırım.
Ama sanırım bu başlık altına değil de forumun Çizgi Romanda Esinlenmeler, Alıntılar, Uyarlamalar bölümüne açmam
daha uygun olacak.

Bilgiler için zamangezgini'ne, Kahraman Şerif paylaşımı için de ertuğrul'a teşekkürler.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,112
Aslında en özgün adı Sheriff Randall'dır zamangezgini dostum.:)

Yan karakterler dahil devşirme bir çizgiromandır. Eğer düzenleme işlemini yetiştirebilirsem bu akşam örnekleri paylaşırım.
Ama sanırım bu başlık altına değil de forumun Çizgi Romanda Esinlenmeler, Alıntılar, Uyarlamalar bölümüne açmam
daha uygun olacak.

Bilgiler için zamangezgini'ne, Kahraman Şerif paylaşımı için de ertuğrul'a teşekkürler.

popular_33_jackrandall.jpg

Kast ettiğiniz eğer buysa bir benzerlik göremedim ama western çizgi romanlarında şerif çok işlenen bir konudur zaten. Çaresiz bekleyip göreceğiz artık...