Bir Ezber Bozma da Kartal Yayınlarından

alize

Yeni Üye
10 Kas 2014
20
191
d3w9skds5dyaca0a6.jpg

Değerli arkadaşlar,

Ceylan Yayınlarının ezber bozan serisinden sonra bir başka ezber bozma olayı da Kartal Yayınlarından geliyor.

Hepimizin bildiği gibi Kahraman Tommiks başlığı Ceylan Yayınları tarafından kullanılmış, buna mukabil Kartal Yayınları da Kahraman Ranger başlığını kullanarak yayın yapmıştı.

ANCAK, elime geçen Kartal Yayınlarına ait bir sayı bu konuda da bir bilinmeyen olduğunu gösteriyor. Elimdeki fasikül Kahraman Tommiks ismini taşıyor ve Kartal Yayınevine ait, No.3 olduğuna göre YENİ BİR SERİNİN VARLIĞINI GÖSTERİYOR.

Fazla yorum yapmadan kapak resmini sizlerle paylaşıyor ve bu konuda da yorumlarınızı bekliyorum. Anlaşılan seri sıralamamız yine değişikliğe uğrayacak. Demek ki değerli Adminimizi bu aralar biraz yoracağız...
Şimdiden kolay gelsin diyelim...

Ekli dosyalar

• tarama0001.jpg
    tarama0001.jpg
    94.6 KB · Görüntü: 58
Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Evet haklısınız bu da bir başka Kartal yayınevi yayını Tommiks...
1 ve 2. seri Kahraman ranger dergilerinden farklı olarak Kahraman Tommiks adını taşıyor...
Diğer seri 1962 ve 1963 yıllarına yayınlanmış, acaba bu derginin hangi tarihlerde yayınlandığını bilebiliyor muyuz?
Buna göre üçüncü bir kartal listesi daha yapalım...
Daha neler var bakalım kolilerde?..

alize

Yeni Üye
10 Kas 2014
20
191
Değerli adminimiz,

Ne yazık ki bu soruya hemen cevap veremeyeceğim, 60-70 koli üst üste istiflenmiş duruyor, bunun da tarihini not etmemişim. Hangi kolide olduğunu da bilmiyorum. Birkaç tanesinde şansımızı deneyeceğim..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Değerli adminimiz,

Ne yazık ki bu soruya hemen cevap veremeyeceğim, 60-70 koli üst üste istiflenmiş duruyor, bunun da tarihini not etmemişim. Hangi kolide olduğunu da bilmiyorum. Birkaç tanesinde şansımızı deneyeceğim..

Pardon sorması ayıp derler ya...
Bu kolilerin hepsi çizgi roman mı?..
Of Allahım of!...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Sayın alize, merhaba,
İlginç konulara değinmişsiniz, bunları ilgiyle izliyoruz.
Resimleri yüklerken pc den değilde bir resim barındırma sitesine yükleyip link vererek paylaşmanız mümkün mü?
Bu konuda takıldığınız yer olursa yardıma hazırız.
Çünkü bu şekilde resimler sadece yöneticiler tarafından ve küçük olarak görünüyor.
Konunun akıbetini merakla beklemekteyim. Fakat Çizgidiyarı tecrübem fazla beklemeyeceğimizi söylüyor.:)

alize

Yeni Üye
10 Kas 2014
20
191
Sayın Büyük Beyaz,
Bilgisayarlarla pek aram iyi olmadığı için bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bilen bir arkadaşıma danışmam gerekiyor. Resimlerin gereği gibi görülememesi beni de rahatsız etti. Demek ki biraz daha çalışmam gerekiyor.. İkaz için teşekkürler, iyi akşamlar..