Kahraman Ranger 2. Seri Sayı 06 - Kartal Yayınları (1963)

12 Şub 2010
15,006
543,719

İlk kez kopya Tommiks ve ilk kez kopya/kolaj Tommiks macerası.
Bu sayının ilk iki sayfasında sona eren Tommiks macerası kopya/kolajlama ile üretilmiş Türk işi Tommiks. Ben Kalavera'nın böyle bir macerasını hatırlayamadım. Yine Kalavera maceralarından kopyalama/kolajlama yapılmış. Meksika Cumhurbaşkanı Zualoga çizimine dikkat!
Yeni başlayan macera ise, orijinal çizimden kopyalama yapılmış. Ama ne kopya:) Baskı kalitesi çok kötü. Kapak, yerli çizim bir kısım bazı Kinova ile Magua çizeri Orhan Tunçdemir'e ait. Emsalsiz özellikleri sebebiyle paha biçilemiyor.
Ama ve elbette Çizgi Roman Hepimizin.
Saygılarımla​

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Paha biçilemeyen bir kitap, çizgi roman seven herkesin karşısında...
Bu kitaba sahip olanlardan kaçı bu kitabı paylaşabilir ki...
Hatta bu kitaba sahip olan varsa,
gerçekleşen bu paylaşımdan dolayı üzülmüş bile olabilir.
Gönül bu gönül işte; ben ne diyeyim, ne söyleyeyim bilemiyorum...
Minnet ve şükran duyguları ile yürekten teşekkürler Sayın "Profesör";
en içten saygılarımı iletiyorum.

bayrakzaf.gif

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Çizgi diyarının kahramanı da sensin abi.:)
Emeklerin için teşekkür ederim.
Kitabı unutmadım ayrıca teşekkür ederim.:D:D

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Haluk abi nerden buluyorsun bunları? Hayal bile edemeyeceğim(iz) harika kitaplar. Ele alıpta okumak vardı. Böylesine bile binlerce teşekkürler.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
Sevgili dostum güzelliklerin ardı arkası kesilmiyor,mükemmel paylaşımlarınız için teşekkürler ediyorum.

dert

Yeni Üye
4 Ara 2010
14
8
bbbb

sayın savok benım üslubumda sertlık nasıl gordunuz anlamış degılım.buradakı çalışmaları nasıl takdır edecegımı bılmıyorum.sız ıse sert tenkıdler yaptığımı soyluyorsunuz.aklımın ucundan dahı tenkıt gecmedı gecmezde..ben,cocuklugumda cok ıstedıgım halde,ımkansızlıktan uluşamadıgım bu kadar buyuk bır hazıneyı önüme sermişsiniz,ben sızı tenkıt asla edemem.dıger mesajlarıma bakarsanız gorursunuz mutluluğumu..ben sadece bana şöyle şöyle yapın dıye bır fıkır verırsınız dıye yazdım.gercekten butun o bölümlerde ,uluşmak ıstedıgınız kaldırılmış yazıyor.sebebını bılmıyorum..sızınde bıraz anlayışlı olmanızı,yanlış anlayabılecegınızı karşınızdakınıde kırabılıcegınızı hatırlatayım..

dert

Yeni Üye
4 Ara 2010
14
8
bana yardım edermısınız ben bılgısayarımı degıstırdım hıcbırsey ındıremıyorum ne yapmam gerekıyor yuklemem gerekıyor bunun ıçın.bırde hayat ses dergılerı artık yokmu hıcbırseye ulasamayorum cızgı dıyarı degısmıs cok zorluk cekıyorum cvp verırsenız cok sevınırım..

dert

Yeni Üye
4 Ara 2010
14
8
lutfen bırınız cevap verın dergılerı nasıl ındrebılırım ?ne yuklemem lazım bunun için yardım lutfen ....

dert

Yeni Üye
4 Ara 2010
14
8
ozur dılerım ben bılgısayardan pek anlamam..bırcok mesaj yazdım bır yerlere cevap verılmedı bırde burayı deneyım dedım..dergılerı ındıremıyorum ınternetten ne yuklemem lazım kı ındırebıleyım nolur cevap verın..

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
ozur dılerım ben bılgısayardan pek anlamam..bırcok mesaj yazdım bır yerlere cevap verılmedı bırde burayı deneyım dedım..dergılerı ındıremıyorum ınternetten ne yuklemem lazım kı ındırebıleyım nolur cevap verın..

Sevgili Dert;
Çizgi romanları indirebilmek için herhangi bir program kullanmanız gerekmiyor. Ben aynı seriden birden fazla dosya indireceksem jdownloader kullanıyorum, şayet illaki program kullanacaksanız bunu öneririm.

Resimde mavi olarak görünen linklere tıklamanız gerekiyor. Yeni bir sayfa açılır. Genelde mediafire sitesi kullanıldığı için örnek resime orayı aldım.

Yeşil alanı tıklayıp indirmenin bitmesini bekliyorsunuz.
Dosya indikten sonra Gonvisor, Cdisplay veya bunlara benzer programlar aracılığıyla açıp okumaya başlıyorsunuz.

Keyifli okumalar diliyorum.