Kahraman Ranger Sayı 023 - 04.08.1964 Fikriye Bigeç

12 Şub 2010
15,006
543,642
ixwcvobw59ad9ln6g.jpg

Kartal Yayınlarının bu Kahraman Ranger 'ını seri belirtmeden paylaşıyorum. Yayın tarihine göre 2. seriden çok daha sonrasına ait.

Arka kapak olmadığından seriye ilişkin ancak tahminde bulunabileceğim.
Kartal Yayınları'nın Kahraman Ranger ile aşağı yukarı paralel yayımladığı Çelik Blek'de bu fasikül kapağına benzer kapaklara Fikriye Bigeç Serisinde rastlıyoruz. Yayım tarihi ve kapak tarzı Fikriye Bigeç Serisini andırıyor. Fikriye Bigeç Serisinden başka fasikül paylaşıldığında bu tahminimin isabetli olup olmadığına karar vermek daha kolay olacak. O zaman listesini de yaparız:)
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,130
Bu sayıyı sayende ilk kez okuyacağım üstadım. Baskı tarihinin normal seriye tarih olarak çok uzak düşmesi bu sayıyı oldukça enteresan kılıyor bence de. Koleksiyoncu arkadaşlardan çıkacak diğer sayılar konuya umarım açıklık getirir. Tekrar teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Forumda sadece çizgi roman paylaşılmıyor,
bir akademisyen titizliği ile çizgi roman üzerine sanki doktora çalışması yapılıyor;
araştırma yapılıyor, literatür taranıyor ve tez hazırlanıyor.
Kapağın bir çocuk elinden çıkmış görüntüsü ise benim nezdimde bu kitabın değerini artırdıkça arttırıyor.
Nadide kitapların paylaşımcısı Sayın "Profesör"e bir kez daha ve yürekten teşekkür ediyorum.
Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi: