MYSTIC 05. Sayı

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
SERİNİN 5. BÖLÜMÜ...
UMARIM BEĞENİRSİNİZ.
İYİ OKUMALAR DİLERİM...

2lv00b6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,924
Çizgi adına paylaşılan her emeği severim, hele böyle sıralı
olanları daha da çok severim. Teşekkürler Kadirnip..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,755
İstanbul
Sevgili kadirnip'in çalışmalarını ilgiyle takip ediyorum. Balonlamanın kalitesi giderek yükseliyor. Serinin ilk sayısının balonlaması ile bu sayının balonlaması arasında olumlu anlamda önemli fark mevcut. Üstelik çözünürlüğü son derece düşük bir dosya üzerinde çalışılıyor ki bu işleri epeyce zorlaştıran bir etken.

Sevgili dostumun kapak resmi yüklemekle ilgili sıkıntısı olduğunu zannediyorum. Kapak resmini ana mesaja ekledim. Resim yüklemek için bu amaca uygun geliştirilmiş platformlardan bir tanesini kullanmak gerekli. Şu başlığa hızlıca bir göz atarsan ihtiyacını karşılayacağını tahmin ediyorum.

Teşekkür ederim.

12 Şub 2010
15,006
543,755
Macera devam ediyor
İlgiyle izlemeye devam:)

Jpeg resimlerin numaralandırılmasında yine 2 hane kullanılmadığından sayfalar olması gerektiği yerde değil.

Ben 3 haneli numaralandırmayı tercih ediyorum. Bunu da o şekilde numaralandırarak yeni link oluşturdum. Bu şekilde bir katkı sağlamaya çalıştım:)

Tekrar teşekkür ediyorum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,141
Büyük bir keyifle takip edenlerdenim.
Eline sağlık değerli dostum.
Emeklerin ve bu güzel paylaşım için teşekkür ederim.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
sevgili kadirnip'in çalışmalarını ilgiyle takip ediyorum. Balonlamanın kalitesi giderek yükseliyor. Serinin ilk sayısının balonlaması ile bu sayının balonlaması arasında olumlu anlamda önemli fark mevcut. üstelik çözünürlüğü son derece düşük bir dosya üzerinde çalışılıyor ki bu işleri epeyce zorlaştıran bir etken.

Sevgili dostumun kapak resmi yüklemekle ilgili sıkıntısı olduğunu zannediyorum. Kapak resmini ana mesaja ekledim. Resim yüklemek için bu amaca uygun geliştirilmiş platformlardan bir tanesini kullanmak gerekli. şu başlığa hızlıca bir göz atarsan ihtiyacını karşılayacağını tahmin ediyorum.

Teşekkür ederim.

güzel yorumlariniz için çok teşekkürler sayin direnç11... Balonlama yaptiğim jpeg resimlerini pdf'den çevirdiğim için, çözünürlüğü düşük oluyor maalesef. Kapak resmi için de teşekkür ederim. önerdiğiniz linkte bulunan resim yükleme sitelerini deneyeceğim. Ilginiz için çok teşekkürler...

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
macera devam ediyor
ilgiyle izlemeye devam:)

jpeg resimlerin numaralandırılmasında yine 2 hane kullanılmadığından sayfalar olması gerektiği yerde değil.

Ben 3 haneli numaralandırmayı tercih ediyorum. Bunu da o şekilde numaralandırarak yeni link oluşturdum. Bu şekilde bir katkı sağlamaya çalıştım:)

tekrar teşekkür ediyorum.

çok teşekkürler sevgili profesör. Geçen sayida da ayni uyariyi yapmiştiniz. Aceleden, yeniden numaralandirmayi unutmuşum. Ilginiz için teşekkürler...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,626
Kardeşim sen çevirecegin eserleri seç ben size uygun jpegli olarak bulur ve yüklerim. O konular hiç sıkıntı değil.

Böyle güzel ve emek verilerek yapılan her işe yardımcı olmak her zaman vazifemizdir.

Teşekkürler.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
kardeşim sen çevirecegin eserleri seç ben size uygun jpegli olarak bulur ve yüklerim. O konular hiç sıkıntı değil.

Böyle güzel ve emek verilerek yapılan her işe yardımcı olmak her zaman vazifemizdir.

Teşekkürler.

ilginiz için çok teşekkürler sevgili üstadim. şu anda mystic serisine başladim. Toplam 43 sayi. Bunu bitirmeyi hedefliyorum. Eğer bulabilirseniz, çözünürlüğü yüksek jpeg'li mystic serisi çok makbule geçer.