Daredevil Destansı Koleksiyon - Sayı: 06

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Merhaba sevgili diyar dostlarım...

Serinin 6. sayısı... Bu sayıda Daredevil, Bay Korku ve
çetesi ile karşılaşıyor... Korkusu Olmayan Adam ilk kez
bir şeylerden korkuyor... Kendisi de bu duruma çok
şaşırıyor...

Keyifli okumalar diliyorum...

(22 sayfa; 13 MB; CBR; Font: CC Comic Crazy)

001.jpg

002.jpg

018.jpg

teks55

Çeviri & Balonlama
5 Ara 2016
2,451
7,953
Daredevil'in 1965'de yayınlanan 6.sayısı.
Bay Korku'nun ilk göründüğü sayı, ayrıca Korku Kardeşliği grubunun da ilk göründüğü sayıdır.
Bu sayıda görülen Korku kardeşliği üyelerinden Eel'in ilk göründüğü sayı ''Strange Tales 112.sayı 1963'', Ox'un ilk göründüğü ise ''Amazing Spider-man 10.sayı 1964''tür.
Paylaşım için sonsuz teşekkürler.

fırat

Aktif Üye
Yeni Üye
4 May 2012
328
799
Ellerinize sağlık. Daradevil benim gençlik favorisi. Benim bir sorum olacak linki indirirken bana devamlı uyarı geliyor güvenli değil diye bu normal mi sizede oluyormu.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Ellerinize sağlık. Daradevil benim gençlik favorisi. Benim bir sorum olacak linki indirirken bana devamlı uyarı geliyor güvenli değil diye bu normal mi sizede oluyormu.

Link mediafire linki ve indirme sırasında herhangi bir tehdit uyarısı çıkmıyor... Bilgisayarınızdaki antivirüs programının, mediafire linklerini tehdit olarak algılamasıyla ilgili bir durum olabilir...

Mr Davaro

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2020
503
8,110
Frank Miller'ın üç güzel albümünden sonra, bu adı gibi destansı olan albüme başladınız
ve bu seriyi de oldukça güzel devam ettiriyorsunuz, elinize sağlık.
Ancak bu serideki sayılarda fontu okumakta zorlanıyorum,
diğer serilerinizde böyle bir sorun yaşamamıştım.
Zannedersem fontun ayarında bir oynama oldu, karakter penceresinden
fontun ayarını Strong (Kuvvetli) yaparsanız sorunun düzeleceği kanaatindeyim.
Bir de Frank Miller albümünde yaptığınız gibi bu seride de eğer mb boyutu
sizin için de sorun olmazsa, sayıları yüksek kalitede yapabilme şansınız var mı?
Böyle de güzel ama yüksek kalite olunca dahada bir güzel oluyor okuma zevki.
Eğer yapmak isterseniz sayıları getcomis sitesinden indirmenizi tavsiye ederim.
Bizlere bolca Daredevil sayısı kazandırdınız ve kazandırmaya da devam ediyorsunuz.
Bolca metin barındıran eski sayıları hem çevirip hem balonlamak emek ve zaman isteyen bir iş
Bütün verdiğiniz emekler ve ayırdığınız zamanlar için çok teşekkürler.
Saygılar.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Frank Miller'ın üç güzel albümünden sonra, bu adı gibi destansı olan albüme başladınız
ve bu seriyi de oldukça güzel devam ettiriyorsunuz, elinize sağlık.
Ancak bu serideki sayılarda fontu okumakta zorlanıyorum,
diğer serilerinizde böyle bir sorun yaşamamıştım.
Zannedersem fontun ayarında bir oynama oldu, karakter penceresinden
fontun ayarını Strong (Kuvvetli) yaparsanız sorunun düzeleceği kanaatindeyim.
Bir de Frank Miller albümünde yaptığınız gibi bu seride de eğer mb boyutu
sizin için de sorun olmazsa, sayıları yüksek kalitede yapabilme şansınız var mı?
Böyle de güzel ama yüksek kalite olunca dahada bir güzel oluyor okuma zevki.
Eğer yapmak isterseniz sayıları getcomis sitesinden indirmenizi tavsiye ederim.
Bizlere bolca Daredevil sayısı kazandırdınız ve kazandırmaya da devam ediyorsunuz.
Bolca metin barındıran eski sayıları hem çevirip hem balonlamak emek ve zaman isteyen bir iş
Bütün verdiğiniz emekler ve ayırdığınız zamanlar için çok teşekkürler.
Saygılar.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederim sevgili Mr. Davaro... Bu serinin İngilizce sayılarını bulmak için aslında getcomics'e bakmıştım. Ama dikkatli araştırma yapamamışım demek ki... Zipcomic sitesinden indirdim İngilizceleri... Ama düşük kalite içeriyordu... Daha yüksek kalitede bulamayacağımı düşündüğüm için bunları balonlama yapıp paylaşmaya başladım. Kalite düşük olduğu için yazı fontları da düşük değerde sığıyor balonların içine... Okumada yaşadığınız sorun da bu yüzden... Uyarınız üzerine getcomics sitesinde yeniden araştırma yaptım ve bu kez buldum... Hem de yüksek kalitede... 7. sayıdan itibaren bunları balonlayıp paylaşacağım inşallah... Tekrar teşekkür ederim...

Mr Davaro

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2020
503
8,110
Geri bildiriminiz için teşekkür ederim sevgili Mr. Davaro... Bu serinin İngilizce sayılarını bulmak için aslında getcomics'e bakmıştım. Ama dikkatli araştırma yapamamışım demek ki... Zipcomic sitesinden indirdim İngilizceleri... Ama düşük kalite içeriyordu... Daha yüksek kalitede bulamayacağımı düşündüğüm için bunları balonlama yapıp paylaşmaya başladım. Kalite düşük olduğu için yazı fontları da düşük değerde sığıyor balonların içine... Okumada yaşadığınız sorun da bu yüzden... Uyarınız üzerine getcomics sitesinde yeniden araştırma yaptım ve bu kez buldum... Hem de yüksek kalitede... 7. sayıdan itibaren bunları balonlayıp paylaşacağım inşallah... Tekrar teşekkür ederim...

Harika bir haber!
Geri bildirimimi dikkate aldığınız için de ben teşekkür ederim.
Yapacağınız sayılar için kolaylıklar diliyorum.

fırat

Aktif Üye
Yeni Üye
4 May 2012
328
799
Link mediafire linki ve indirme sırasında herhangi bir tehdit uyarısı çıkmıyor... Bilgisayarınızdaki antivirüs programının, mediafire linklerini tehdit olarak algılamasıyla ilgili bir durum olabilir...

Ben genelde cep telefonundan indiriyorum ve cogunlukla uyarı veriyor