Konungar - 3. Sayı (Ceza) (Son Sayı)

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Merhaba sevgili dostlarım...

Mini seri Konungar'ın son sayısı...
Bu sayıda da Alstavik Krallığı için mücadele
son sürat devam ediyor... İki prens, bir prenses,
Sentor halkı ve Kelt halkı... Sadece biri kazanacak...

Keyifli okumalar diliyorum...

(51 sayfa; 37 MB; CBR; Font: CC Comic Crazy)

Tüm diyar dostlarımın Ramazan bayramını kutluyorum...

Orijinal boyut 160 MB idi... Dileyen dostlarım
için orijinal boyut linki aşağıdadır...

001.jpg

019.jpg

031.jpg

046.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili dostum bu mükemmel seriyi şimdi baştan aşağı kesintisiz okumanın keyfini yaşayacağım.
Teşekkür ediyor, iyi bayramlar diliyorum.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Mitoloji içeren öyküleri seviyorum. Genelde kılıç ve büyü öykülerini hiç kaçırmamaya çalışıyorum. Gerek çizimleri gerekse hikayesi ile Konungar'da sevdiğim öykülerden. Seriyi tamamlayıp paylaştığınız için teşekkür ederim.

Bu sayıda Viking Kralı, Sentorları savaşla yenemeyeceğini düşünüp hastalık taşıyan fareleri kullanıyor. Fi tarihinin biyolojik savaşı. Pandemi ile mücadele ettiğimiz şu günlerde ne kadar manidar. Biyolojik ve kimyasal savaş kadar kalleşcesi var mı?

hadramut

Aktif Üye
19 Eyl 2009
385
852
selam

yeryuzunun her tarafını savaş denen pislik sarmışken biz çizgilerin neden encok insanı öldüren cizgilerını öne çıkarıyoruz anlamıyorum.

ben 1951 doğumluyum.kendimizi bildiğim dönemlerin başlangıcında evlerde koy odaların da gezgin cercicilerin getirdiği ferhat ile şirin arzu ile kamber gibi sevdaların en güzelinin yaşandığı halk destanlarını yada yıne cercıcilerin getırdigi

hz Ali cenklerini büyüklerimiz okur bizde dinler ve hayal kurardık.ohayaller bize okumanın ve insanı sevmenin yollarını öğretirdi.gelenegi öğrenirdik.buyuklerimize ve diğer insanlara nasıl davracagımızı kıtaplar ve geleneği yasayan ınsanlar öğretirdi. ögle yetiştik.

ençok hangi çizgi kahramanı en çok insanı ölduruyorsa o bugün gündeme geliyor.

bu ulkenın medeniyet kökenleri insanı öldürmek üzerine değil daha çok insanı yaşatmak üzerinedir.bu ülkenin insanlarının derdi ''insan'' olmak.

bence biz batı dünyasının encok insan öldüren çizgi romanları yerine doğunun

ınsan yaşamını öne çıkaran cizgilerıne baksak ..derim..
(ihtiyarca düşünceler.foruma uymuyorsa silinebilir)

selam ile