I am a Cathar - 5. Sayı

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Merhaba Sevgili Dostlarım...
I am a Cathar serisi, çeviri balonlamasını
yaptığım sıralar, ilk dört sayısı İngilizce
olarak vardı... Yakın zamanda sevgili gandor08
dostumuz tarafından 5, 6 ve 7. İngilizce sayıları da
diyarımızda paylaşıldı... Yani Cathar efsanesi devam
ediyor...
Serinin 5. sayısında Guilhem Roche sevgilisi Nita'ya
kavuşmanın mutluluğu içerisinde... Ancak Arnaud Gui
adındaki Katolik Kardinal, Cathar'lara kafayı takmış
durumda... Ona göre en iyi Cathar, kazık direğindeki
alevlerle arındırılmış olandır...

Keyifli okumalar diliyorum...

(51 sayfa; 87 MB; CBR; Font: CC Comic Crazy)

001.jpg

025.jpg

045.jpg

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Frankofonları hep sevdim özellikle katarlara bir ilgim var .Her ikisi de buluşunca emeklerinize sağlık demek düşer...iyi ki varsınız...

kitapsever111

Yeni Üye
5 Haz 2013
53
135
Dinler tarihinin enikonu dramatik olaylarından biri olan Kathar meselesini çizgi roman haliyle okumak daha da ilgi çekici. Çok teşekkürler sayın Kadirnip.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Teşekkür ederim. Ben de linkini bir başka yerde bulduğum ve taraması bana ait olmayan 2009 baskı bir kitabı ekleyeyim. Kitabı bugün tesadüfen buldum. Tamamını okumadım. Ancak kitabın üst başlığını biraz iddialı bulduğumu söylemek isterim. Giriş kısmındaki açıklamalar için de şimdilik çekincelerim var. Ama farklı bir bakış sunduğu için de ilginç bir kitaba benziyor. İlgilenenenler için linki şuraya bırakıyorum.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Teşekkür ederim. Ben de linkini bir başka yerde bulduğum ve taraması bana ait olmayan 2009 baskı bir kitabı ekleyeyim. Kitabı bugün tesadüfen buldum. Tamamını okumadım. Ancak kitabın üst başlığını biraz iddialı bulduğumu söylemek isterim. Giriş kısmındaki açıklamalar için de şimdilik çekincelerim var. Ama farklı bir bakış sunduğu için de ilginç bir kitaba benziyor. İlgilenenenler için linki şuraya bırakıyorum.

Gerçekten çok ilginç bir kitap... Büyük zevkle okuyacağım... Paylaşımınız için çok teşekkürler sevgili ekenciz....