Kadayıf-Akşamın Jupitere Seyahat Eki Yıl 1 Sayı 04

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep

2000 li yılların başında çıkan ve 12 sayı yayınlanan "DARKWOOD SAKİNLERİ" ni taramak için "arşivi" karıştırırken, onları bulamadım ama daha önce bazı sayılarını sevgili uzung'a gönderdiğim "KADAYIF" ın 4. sayısını ve 17-23. arası (7 sayı) ile 25. sayıyı buldum. Arada kalmasın diye bu sayıyı taradım. Photospace'yi kullanamadığım için sayfa birleştirmelerini paint ile yaptım. Öğretmenimizin çıkardığı işe göre başarılı oldum mu bilemiyorum.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,755
İstanbul
Muhtemelen hepsini senin gönderdiğin ve Güngör hocamın düzenleyerek paylaştığı dergilerin tadı damağımızda kalmıştı. Bu çok iyi oldu. Üstelik mesajından devamının da olduğunu anlıyorum. :)

Teşekkürler, Ahmet Abi.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,165
Sevgili Karaoğlan, Darkwood Sakinleri'nden bulamadığın eksik sayı olursa seve seve hediye edebilirim :)

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,105
İstanbul
Harika olmuş Ahmet Ağabey.
Hatırlattığın iyi oldu. Ilk fırsatta diğerlerine el atayım. Hele bir yere konayım da.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
Sevgili Karaoğlan, Darkwood Sakinleri'nden bulamadığın eksik sayı olursa seve seve hediye edebilirim :)

İlginize teşekkürler Sevgili Alpin. Katkılarınızla yayınlanan "Darkwood Sakinleri"nin tamamı var. Sorun nereye koyduğumu hatırlamamaktan kaynaklanıyor. Ben buluncaya kadar bir arkadaşımız paylaşır sanırım.