Kadayıf - Akşam'ın Jüpiter'e Seyahat Eki - Sayı 1 - 12 Eylül 2000

Kadayıf - Akşam'ın Jüpiter'e Seyahat Eki - Sayı 1 - 12 Eylül 2000

Kadayıf - Akşamın Jupitere Seyahat Eki

Like Tree48Likes
  • 38 Post By tayyare
  • 2 Post By yazicizahmet
  • 1 Post By semihd
  • 1 Post By ertuğrul
  • 1 Post By altay1944
  • 2 Post By tayyare
  • 1 Post By direnc11
  • 2 Post By tayyare

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24.Eylül.2019, 04:45   #1
Yönetici

tayyare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 375027
•Rep Seviyesi :
tayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond repute
Standart Kadayıf - Akşam'ın Jüpiter'e Seyahat Eki - Sayı 1 - 12 Eylül 2000
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

(MediaFire - 140MB - cbr - 300dpi - 24 Sayfa)

A4 tarayıcı ile taranmıştır.

Aksi belirtilmedikçe kendi taramalarımdır. Bir hata görürseniz bu başlık altına belirtin lütfen, ilk fırsatta düzeltirim.

Alt 24.Eylül.2019, 12:00   #2
Onursal Üye

yazicizahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 450346
•Rep Seviyesi :
yazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond repute
hem a4 ile yaptığınız bu çalışma için ki ben biara korel de gözlerimi bozacaktım hem de uzun zamandır beklediğim bu sayı için kutlarım teyyare sağlıklar diler teşekkür ederim
turhal ve tayyare bunu beğendi.
yazicizahmet isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 24.Eylül.2019, 13:01   #3
Kıdemli Üye

semihd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 30
•Rep Seviyesi :
semihd is on a distinguished road
Bu derginin gelmesine çok sevindim. Çok teşekkür ederim sayın teyyare.
tayyare bunu beğendi.
semihd isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 24.Eylül.2019, 14:20   #4
Administrator

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1862023
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Güzel paylaşım,teşekkür ederim.
tayyare bunu beğendi.
Alt 24.Eylül.2019, 17:28   #5
Onursal Üye

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107958
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
sencer'in tablo tadında çizimlerini hep sevmişimdir.Çok güzel bir çalışma teşekkürler üstad.
tayyare bunu beğendi.

Hz. Mevlânâ

altay1944 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 24.Eylül.2019, 20:36   #6
Yönetici

•Rep Seviyesi :
tayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond reputetayyare has a reputation beyond repute
Alıntı: yazicizahmet´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
hem a4 ile yaptığınız bu çalışma için ki ben biara korel de gözlerimi bozacaktım hem de uzun zamandır beklediğim bu sayı için kutlarım teyyare sağlıklar diler teşekkür ederim

"A4 tarayıcı ile taranmıştır" uyarısı aslında "A3 tarayıcı ile taranmış kalitesinde değildir, affola" anlamında.

Sadece bilgi için, Paintshop Pro X8 (artık Corel) ve ACDSee Pro 10 kullanıyorum. Birleştirmeyi Paintshop Pro'da; tarama (Epson Perfection V30 ve orjinal yazılımı), kırpma, renk/contrast düzeltme, "gürültü" giderme ve keskinleştirmeyi ACDSee'de hallediyorum ("batch edit" güzel özellik).

Bütün sayfaları tek tek elden geçirmek en iyisi olurdu ama üşeniyorum valla, ne diyeyim.
savok ve yazicizahmet bunu beğendi.

Konu tayyare tarafından (24.Eylül.2019 Saat 21:11 ) değiştirilmiştir.
tayyare isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 24.Eylül.2019, 21:32   #7
Yönetici

direnc11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1049687
•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Sonunda bu özel derginin özel sayısına, 1. sayıya ulaşabildik.

Sağlam bir kadronun yer aldığı dergiyi keyifle okuyalım o halde.

Çok teşekkür ediyorum, sevgili tayyare.
tayyare bunu beğendi.
direnc11 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 25.Eylül.2019, 13:18   #8
Yönetici

•Rep Seviyesi :
Alıntı: direnc11´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sonunda bu özel derginin özel sayısına, 1. sayıya ulaşabildik.

Sağlam bir kadronun yer aldığı dergiyi keyifle okuyalım o halde.

Çok teşekkür ediyorum, sevgili tayyare.

Ben teşekkür ederim; meraklıların, baskısı çoktan bitmiş ve bir daha asla kimsenin basmaya niyeti olmayacak eserleri, sahaf/koleksiyoncu fiyatlarına mecbur kalmadan okuyabilecekleri bir ortam sunduğunuz için (*).

Bu sayıyı sahafta şans eseri başka şeyler bakarken buldum, ama ne yazık ki taranmayanlardan sadece bu vardı elinde. 2. ve 24. sayıyı bir şekilde bulup üzerine de Kazandibi 2, 3 ve 4. sayıyı ekleyebilsek, tadından yenmeyecek. Bu sayılar an itibariyle Nadir Kitap'ta mevcut değil. Arada kontrol ediyorum, bulursam direk alacağım.

Bakalım kime kısmet olacak?

Elinde olan varsa ve taramaya imkanı yok ise ben gönüllüyüm. Biraz takıntılıyım galiba, ama tamamlanmış listelere bakınca huzur buluyorum.

(*) Baskı tarihi üzerinden geçen zamandan bağımsız olarak, sahaf dışı satışı halen devam eden eserlerin taranması konusunda pek rahat değilim, onu da belirteyim yeri gelmişken, ama tabi bu ayrı bir konu.
direnc11 ve yazicizahmet bunu beğendi.

Bookmarks

Seçenekler
Stil