Zagor Lal Kitap Özel Seri Sayı 43 Çiko Dedektif

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,596
İzmir

Listedeki çift sayfa zagorları kendi arşivimiz için tek sayfa olarak düzenlemişken sizlerle de paylaşalım dedik.
Tarayan : Z@gor
Düzenleyen : Mehmet Ali & Akşamsefası

52963959107_ac1ff1e64f_z.jpg

lontabi

Yeni Üye
5 Kas 2018
18
26
Okurken fark ettim taramada ufak bir dizgi hatası oluşmuş sanıyorum.
10. ve 11. sayfalar ikişer defa basılmış, 32. ve 33. sayfalar kayıp.
Okurken birdenbire atlayınca kontrol edip fark ettim.
Çiko karakterinin solo maceralarını okumaya başladım yıllar öncesinde bir bölümünü denk gelip okumuştum, aklıma geldi ilginç şeyler var.
Diğer indirdiklerimi de sayfa sayfa kontrol edeyim olmazsa bundan önce okuduğum tamdı.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
3,018
8,502
Çiko karakterinin solo maceralarını okumaya başladım yıllar öncesinde bir bölümünü denk gelip okumuştum, aklıma geldi ilginç şeyler var.
Diğer indirdiklerimi de sayfa sayfa kontrol edeyim olmazsa bundan önce okuduğum tamdı.

Keşke paylaşım yapan üstadımıza, küçük bir teşekkürü unutmasaydınız? Bende bunu fark ettim. İyi okumalar dilerim.

lontabi

Yeni Üye
5 Kas 2018
18
26
Keşke paylaşım yapan üstadımıza, küçük bir teşekkürü unutmasaydınız? Bende bunu fark ettim. İyi okumalar dilerim.
Hocam teşekkür zaten her daim var.
Sayenizde şunu okuyorum bunu okuyorum diye detaylandırıyorum ama galiba teşekkür olarak algılanmadı
Teşekkür babında anlatıyorum şunu okudum şu güzel bunu okudum bu iyi diye kim sayesinde okudum tarama yapan üstadımız sayesinde işte.

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,596
İzmir
Merhaba;ilginiz için teşekkürler. Kitap kendi taramam değil, kitabın kendisi bende olmadığı için kitabın orjinalinde mi baskı hatası var yoksa tarayan arkadaş mı yanlış taramış bilemiyorum. belki ileride elinde olan dostlardan birisi tekrar tarayabilir.