Zagor Lal Kitap Bonelli Comics Klasik Maceralar Dizisi 012a - Son Düello

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,151

Bu kitabı taramak gerçekten zormuş,ancak cildin birinci sayısını tarayabildim daha üç sayı daha var tarandıkça buraya eklerim
Buda Rawenx dostum,kardeşim için
İyi okumalar

Niyeyse sayfalar bana karışık geldi. Bunun üzerine ben de hepsini tek sayfa haline getirip yeniden yükledim. İsteyen bunu da deneyebilir.

Sevgiler
Sinan

Moderatör tarafında düzenlendi:

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Bu kadar teksin arkasına buda baklava gibi geldi gercekten.. Ellerıne saglık.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,226
Kapaktaki kaleyi bir maceradan hatırlıyorum ben, canavarlı bir maceraydı ve dustumuz te-nay (ten-ay diye de yorumlanabilir) ölümlerden dönüyordu. Ertuğrul da bu boyutlarda bir cildi taramaya başlamakla zorlu bir işe girişmiş kolaylar dilerim, sabrına, emeğine teşekkürler.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Kapaktaki kaleyi bir maceradan hatırlıyorum ben, canavarlı bir maceraydı ve dustumuz te-nay (ten-ay diye de yorumlanabilir) ölümlerden dönüyordu. Ertuğrul da bu boyutlarda bir cildi taramaya başlamakla zorlu bir işe girişmiş kolaylar dilerim, sabrına, emeğine teşekkürler.

Sanıyorum Ecem Yayınlarının 7 cildlik bir serisi vardı Zagor'un zombilerle falan mücadelesini anlatıyordu Bende oradaki kaleye benzettim.Dostum çok teşekkür ederim ellerin dert görmesin inşallah.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Müthiş zor bir işe başlamışsın sevgili Ertuğrul. Bu kalınlıktaki bir cildi taramak deveye hendek atlatmaktan zor,kitaba zarar vermeden hemde.Çünkü biraz zorlasan, ortasından insanın içini burkan çatırtılar geliyor.:)Bu büyük emek ve azmin için çok teşekkürler.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,311
49,918
NeverLand
Verdiğin emek karşısında ne denir bilmiyorum.
Bu işe kalkışman bile başlı başına yürek gerektiriyor.
Ama 386 zor sayfayı bizlere sunmak arzun zaten ne kadar büyük bir yüreğin olduğunun kanıtı.
Çok teşekkürler dostum.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Bu serinin tamamını bizlere kazandırmaya kararlı görünüyorsun.Bu kadar kalın,taranması çok zor ciltlerle uğraşıp sonra hiç bir karşılık beklemeden paylaşmak,büyük bir yüce gönüllülüktür.teşekkürler kiyafetsiz kalır.