Zagor Tay Yayınları 350'lik Seri Sayı 258

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,311
49,918
NeverLand
258.jpg

Büyük albümlerden derlenmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,849
Kapak Büyük Albüm 25. kapağı demek ki eskiden olan kapaklar ekleniyormuş büyük albümlere.Çok teşekkürler kıymetli dostumuz.

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,797
Darkwood
kapak konusunda tay yayınları bir çok kez tekrara düşmüştür sevgili vergilius ama benim şahsen şikayetim yok çok güzel aslan şükür çalışmaları hepside ve tekrar tekrar görmek zevk veriyor... :D

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,849
Ayynen katılıyorum sana Şükür çizince başka güzel oluyor ya.Kardeşime resim yapma istek ve becerisini onun yaptığı kapak resimleri kazandırdı.Bende ortaokul yıllarımda kuru boya kalemleriyle onun yaptıklarını çizmeye çalışırdım bulunca o resimlerimi de müsaadeniz olursa beğeninize sunmayı istiyorum.

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,797
Darkwood
Ayynen katılıyorum sana Şükür çizince başka güzel oluyor ya.Kardeşime resim yapma istek ve becerisini onun yaptığı kapak resimleri kazandırdı.Bende ortaokul yıllarımda kuru boya kalemleriyle onun yaptıklarını çizmeye çalışırdım bulunca o resimlerimi de müsaadeniz olursa beğeninize sunmayı istiyorum.

müsade senin sevgili dostum resim meraklısı biri olarak çalışmalarını görmek zevk verecektir...