Zagor Tay Yayınları 350'lik Seri Sayı 230 - Çiko Şerif

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
4pxlbo.jpg

Link:

Bu geceki ilk paylaşım bu ara taşı macerayla olsun.350'lik serinin forumumuzda olmayan bu macerası "Alternatif link yok mu?, niye şuraya upload etmiyorsunuz, şuraya yükleseniz daha iyi olur", vs.vs.vs .. diyerek Usta Bakunin'i küstürüp nerdeyse az daha forumun kapanmasına sebep olacak olan kendini bilmez şahıslar hariç bütün gönül dostlarına gitsin.
Keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,669
Kasımpaşa
"...az bulunası adem evladı, milyonda bi ya denk gelir ya gelmez, geldiginde kıymeti biline dost."

gönül dostu-ekşi sözlük

Bazen birisini görürsün de kırk yıllık dostmuş gibi gelir, hemi de eli kolu dolu.
İnsan ne bileyim bir hoş olur, umutlanır, mutlu olur. Sağol. Hoş kal.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
"...az bulunası adem evladı, milyonda bi ya denk gelir ya gelmez, geldiginde kıymeti biline dost."

gönül dostu-ekşi sözlük

Bazen birisini görürsün de kırk yıllık dostmuş gibi gelir, hemi de eli kolu dolu.
İnsan ne bileyim bir hoş olur, umutlanır, mutlu olur. Sağol. Hoş kal.

Sevgili Savok; foruma o özlü ve güzel sözlerle ayrı bir hava kattın.Her şey gönlünce olsun.
Sağlıcakla kal.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Teşekkür ederim sevgili neptunn,

Sevgili ozanbarış ve sevgili palio68'e kitap ve tarama için teşekkürler.

Selam ve sevgiler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Kardeşim "neptunn" bu geceki ikinci harika paylaşımınız için de gönülden teşekkürlerimi sunuyorum, sağolun, varolun. Ayrıca Bakunin üstat ile ilgili yazdıklarınıza üstat açısından gerçekten üzüldüm.Üstat kırılmasın, gücenmesin. Üstat olmak kolay değil. Bizlerin de Bakunin kardeşimize saygılarımız sonsuz...Aklımdaki ikinci vecizeyi de yazayım;
MUTLULUĞU TATMANIN YEGANE ÇARESİ, ONU PAYLAŞMAKTIR. ÇÜNKÜ MUTLULUK İKİZ DOĞAR.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Kardeşim "neptunn" bu geceki ikinci harika paylaşımınız için de gönülden teşekkürlerimi sunuyorum, sağolun, varolun. Ayrıca Bakunin üstat ile ilgili yazdıklarınıza üstat açısından gerçekten üzüldüm.Üstat kırılmasın, gücenmesin. Üstat olmak kolay değil. Bizlerin de Bakunin kardeşimize saygılarımız sonsuz...Aklımdaki ikinci vecizeyi de yazayım;
MUTLULUĞU TATMANIN YEGANE ÇARESİ, ONU PAYLAŞMAKTIR. ÇÜNKÜ MUTLULUK İKİZ DOĞAR.

Foruma iki kuruşluk katkısı olmayan adamların bir de forumu eleştirmesi insanı zorla başka düşüncelere itiyor.

Sevgili İlker'in kırıldığı nokta burası. Yani sen uğraş ,didin, bir şeyleri yaşatmaya çalış ; birileri çıkıp bu emeği eleştirsin,hor görsün,bilgiçlik taslasın.

Şimdi siz olsanız ne yaparsınız?, demezmisiniz yahu bana ne ne halleri varsa görsünler, gitsin VİP olmaya çalışsınlar, bunlar kitap okusun diye niye kendimi yorayım, bana ne demezmisiniz?

İşte Bakunin'in kırılma noktası bu olmuş.Allah'tan Colin bir başlık açmışta Oraya yazılanlar biraz Sevgili Bakunin'i sakinleştirmiş.Yoksa cidi,ciddi forumu kapatmayı düşünmüş.

Sağlıcakla kal.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Foruma iki kuruşluk katkısı olmayan adamların bir de forumu eleştirmesi insanı zorla başka düşüncelere itiyor.

Sevgili İlker'in kırıldığı nokta burası. Yani sen uğraş ,didin, bir şeyleri yaşatmaya çalış ; birileri çıkıp bu emeği eleştirsin,hor görsün,bilgiçlik taslasın.

Şimdi siz olsanız ne yaparsınız?, demezmisiniz yahu bana ne ne halleri varsa görsünler, gitsin VİP olmaya çalışsınlar, bunlar kitap okusun diye niye kendimi yorayım, bana ne demezmisiniz?

İşte Bakunin'in kırılma noktası bu olmuş.Allah'tan Colin bir başlık açmışta Oraya yazılanlar biraz Sevgili Bakunin'i sakinleştirmiş.Yoksa cidi,ciddi forumu kapatmayı düşünmüş.

Sağlıcakla kal.

Keşke o başlık kapatılmasa idi.Sorunları görmemezlikten gelmektense konuşup tartışmak daha yararlı olur diye düşünüyorum.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Bazı insanların bu forumda mükemmel işler yapılmış olmasından rahatsız oldukları kesin...Meyve veren ağacın taşlandığı da bir gerçek... Bu tür insanlar ile bazı densiz insanlar her zaman vardır. bundan sonra da mutlaka olacaktır. Önemli olan hem layığı ile uğraş vermeye devam etmek hem de ayakta kalabilmektir.Hayatın bizlere öğrettiği ne olursa olsun ayakta kalabilmek, dik yürüyebilmektir.Düşene herkes bir tekme vurur geçer. Bu forum bir numara, Bakunin ise bir ÜSTAT. Biz böyle duyduk. böyle bildik. İşte bu kadar...

teko29

Aktif Üye
25 Şub 2010
264
44
Sevgili Neptunn o bahsettiğiniz VIP üyeleikten dolayı benim ve benim gibi kaç kişinin hevesi kursağında kaldı ,kaç kişinin boynu büküldü.Ama siz bizi bu mahzun halimizden kurtardığınız gibi paylaşımların ve kitapların çokluğu ile mutluluğa boğdunuz.Bundan dolayı sizlere bir teşekkür hakikaten çok az gelir.Hakkınız nasıl ödenir bilmem ama yinede sizler hakkınızı helal edin.Bahsettiğiniz kendini bilmezleri de bu zenginliği hazmedememiş sonradan görmeler olarak düşünün.Naçizane fikrim budur Allah hepinizden razı olsun.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Çiko şerif okumaya doyamadığım en güzel maceralardan birisi.Paylaşım için teşekkürler sevgili neptunn.Bakunin ustaya yapılan saygısızlığı kınıyorum.Bizim kuru teşekkürümüz sizlerin yaptıkları karşısında kocaman bir hiç.Şükran duygularımızla esen kalın.