Yeni Martin Mystere Lal Kitap Sayı 206 - Kabuslar

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,418
67,649
Karagümrük
Paylaşım Tarihi : 30 Aralık 2023 Cumartesi, 21.45

Senenin son paylaşımını yaparak sahneden çekiliyorum.
Benim için özel bir anlam taşıyan bu kapağı çok seviyorum
ve zaman zaman MM paylaşımlarımın altında da kullandım.
2023 her açıdan kötü geçti, 2024'ten ise hiç bir ümidim yok.
Bu yüzden, alışılanın aksine, iyi seneler demek gelmedi içimden.

Seneye görüşmek üzere arkadaşlar.

Son düzenleme:

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,041
6,075
Çok teşekkürler @ihtiyardost . Son zamanlardaki Teksas ve Tommiks sürprizlerinizin yanısıra Martin maceralarını da emeklerinizle okumayı sürdürüyoruz. Martin maceralarında bazen '' Diana '' alışageldiğimiz yan kahraman özelliğinden çıkarak , daha ağırlıklı olarak yer alıyor , tıpkı bu macerada olduğu gibi . Castelli ile yapılan söyleşilerde , kendisine Diana karakteri de soruluyor. Usta senarist , Diana'nın hiç de düşünüldüğü gibi , anlatım olanaklarını sınırlayan bir unsur olarak kabul etmemiştir. Sn. @ihtiyardost 'un bizlerle paylaştığı macerayı okurken , Diana karakteri ile ilgili Castelli'nin düşünceleri aklıma geldi . Ama , macera boyunca önemli bir sürprizle karşılaştım ; Norman Rockwell . Castelli , '' Kabuslar '' adlı macerada , ünlü sanatçının bir eseriyle Martin Mystere'i karşılaştırıp , onun fikirlerini yazarak , bir bakıma Norman Rockwell'e övgüsünü açıklayarak saygı duruşunda bulunmuş.. Paylaşımınızla , ilginç bir kitabı daha okuma imkanı buldum @ihtiyardost .

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,177
6,955
Geride bıraktığımız yıl içinde yapmış olduğunuz sayısız paylaşımlarınızla benim ve benim gibi pek çok diyardaşımızın dünyevi dertlerimizi unutmamızı sağladınız. Bu açıdan size minnettarız değerli @ihtiyardost üstadım. Ümit eder ve dilerim ki, 2024 yılı bu yıldan çok daha güzel, çok daha mutlu bir yıl olur sizin ve tüm dostlarımız için. Tüm paylaşımlarınız için bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, sağlıklı günler diliyorum.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,622
38,400
izmir
Bence "iyi seneler" demek lazım. Bu bir dilektir. Gerçekleşecek diye bir şey yok tabi ki. Ama bizim iyi dileklerde bulunmamız lazım. Pozitif olmamız lazım. Kaç yıldan beri hiçbir yeni yıl bizlere iyi gelmedi. Gerek maddi, gerek toplumsal. Kadın cinayetleri, uyuşturucunun artması, sudan sebeplerden insanların birbirleriyle kavgaları derken, maddi yetersizlikler yüzünden meydana gelen aile katliamları, vs... Savaşlar ve doğal afetler de cabası. Bence "İyi yıllar" demek lazım.

Emeklerinize teşekkürler. İlgiyle sizi takip eden çizgiroman severler var. Herkese "iyi yıllar" dilerim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,477
Değerli ihtiyardost kardeşim paylaştığınız için çok çok teşekkürler sana.
Yeni yılda tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini dilerim.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,695
4,864
Paylaşım Tarihi : 30 Aralık 2023 Cumartesi, 21.45

Senenin son paylaşımını yaparak sahneden çekiliyorum.
Benim için özel bir anlam taşıyan bu kapağı çok seviyorum
ve zaman zaman MM paylaşımlarımın altında da kullandım.
2023 her açıdan kötü geçti, 2024'ten ise hiç bir ümidim yok.
Bu yüzden, alışılanın aksine, iyi seneler demek gelmedi içimden.

Seneye görüşmek üzere arkadaşlar.
Eline emeklerine yüreğine sağlık üstadım. İnşallah bu yeni yıl senin için güzelliklerle mutluluk ve umutlu geçsin kardeşim.