Ultimate Spiderman #34

EfsaneŞair42

Kıdemli Üye
27 Tem 2012
143
284
http://1.bp.blogspot.com/-w8GyRGnDd8k/UBmwhBIFwjI/AAAAAAAAAaA/nx-i8tWHwPY/s1600/USM-34-01.jpg
Çeviri ve Balonlama: Ozanca

Genetiği değiştirilmiş bir örümcek tarafından ısırılmış lise öğrencisi Peter Parker inanılmaz, örümcekvari güçlere sahip oldu: Dayanıklılık, çeviklik ve örümceğinki gibi kişisel tehlikeye karşı onu uyaran altıncı his. Ve hepsinden de ilginci--Peter duvarların üzerinde yürüyebiliyor. Bir soyguncu, sevdiği Ben Amcasını öldürünce, talihsiz Peter inanılmaz güçlerini insanları korumaya adadı. Paha biçilemez bir ders öğrendi: Büyük güçle beraber, aynı zamanda büyük sorumluluk gelir!

Link=
[url=http://www.mediafire.com/?2nbad4q8665u3wi

Alıntıdır İyi Okumalar :) :)

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,175
Far Far A Way
Böyle daha mı iyi oldu ne :)
Ultimate Spiderman #34

USM-34-01.jpg

Genetiği değiştirilmiş bir örümcek tarafından ısırılmış lise öğrencisi Peter Parker inanılmaz, örümcekvari güçlere sahip oldu: Dayanıklılık, çeviklik ve örümceğinki gibi kişisel tehlikeye karşı onu uyaran altıncı his. Ve hepsinden de ilginci--Peter duvarların üzerinde yürüyebiliyor. Bir soyguncu, sevdiği Ben Amcasını öldürünce, talihsiz Peter inanılmaz güçlerini insanları korumaya adadı. Paha biçilemez bir ders öğrendi: Büyük güçle beraber, aynı zamanda büyük sorumluluk gelir!

Link:

Alıntıdır İyi Okumalar.​

EfsaneŞair42

Kıdemli Üye
27 Tem 2012
143
284
Böyle daha mı iyi oldu ne :)
Ultimate Spiderman #34

USM-34-01.jpg

Link:

Alıntıdır İyi Okumalar.​

Sağolasın Düzenlediğin İçin Kardeşim Pek Anlamıyorum ben :)