Supermen Bilka Yayınları Süper Cilt Sayı 29

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
bitmeden devam edelim yarına kısmet artık iyi okumalar.

24089361.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
yuuuh diyorum aymazlara yuh diyorum duyarsızlara!!
bir kitap taramak kaç saat alır haberi olmayanlara yuh diyorum.
cep telefonundan mesaj atarken sgl yazanlarada yuh diyorum.
belkide onlarcanız indirdiniz okuyp unuttunuz ama bir sağol demek zor geliyor değil mi?
bunu tarayan adamlar otuzlu kırklı ellili yaşlar her şeyi aşmış adamlar!!
sizin sağolunuza hakketten ihtiyaçlarıda yok.
esas sizlere teşekkürler!!
bizlere adamlığın insanlığın en azından çevremizdeki dostlarla yaşadığını hatırtlattığınız için!!

eyvallah dostum sağolasın!!

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
belkide onlarcanız indirdiniz okuyp unuttunuz ama bir sağol demek zor geliyor değil mi?
bunu tarayan adamlar otuzlu kırklı ellili yaşlar her şeyi aşmış adamlar!!
bizlere adamlığın insanlığın en azından çevremizdeki dostlarla yaşadığını hatırtlattığınız için!!

eyvallah dostum sağolasın!!

bu kadar kızma dostum senin varlıgın bile yeter digerleri daha görmemiştir kesin ilgin için sagol.:cool:

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Belkide onlarcanız indirdiniz okuyup unuttunuz ama bir sağol demek zor geliyor değil mi?
bunu tarayan adamlar otuzlu, kırklı ,ellili yaşlar da her şeyi aşmış adamlar!!
Bizlere adamlığın insanlığın en azından çevremizdeki dostlarla yaşadığını hatırtlattığınız için!!

Eyvallah dostum sağolasın!!

Bütün kalbimle bu içten ve duygu yüklü iletiye ve büyük emek veren çok sevgili kardeşim katr'a sevgilerimi yolluyor ve teşekkür ediyorum.

Elimizden geldiği kadar forumda bütün arkadaşlamızın konularına teşekkür etmeye gayret ediyoruz.Ancak bu arada foruma kitap eklemek için düzenlemeler yapmaya ve listeleri yenilemeye de gayret ediyoruz.

Bu ve buna benzer sebeplerden bazen arkadaşların konularına yöneticiler olarak teşekkür edemiyebiliyoruz.Lütfen bizleri mazur görün.Bir kez daha bütün gönül dostlarına ben buradan saygılarımı ve sevgilerimi gönderiyorum.

Sağlıcakla kalınız.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,151
Sevgili dostum,gerçekten süpermen ve örümcek adama katkılarından dolayı ne kadar teşekkür edilse azdır,ben inanıyorum teşekkür eden veya etmeyen herkes sana minnettardır,gönül isterki herkes fikrini olumlu veya olumsuz olarak dahi olsa yazsa insan yaptıklarındaki artılarını,eksilerini bilse çok daha iyi olur.
Klasik olarak,eline sağlık,teşekkürler dostum,sağolasın

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
sözüm paylaşım yapan yada okuduğuna indirdiğine iki kelam olsun söz edene değil tabiiki,
bu kadar gönülden yapılan bir işe bu kadar duyarsız olanlara:(

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Sayende SÜPERMEN ve Örümcek Adam arşivimiz dolup taştı.
Tarama ve paylaşım için emek verirken beklentin olduğunu sanmıyorum.
Ancak teşekkür edilmesi insanın gururunu okşar ve yorgunluğunu unutturur.
Ellerine sağlık arkadaş. Sağol! Varol...

Yalnız yöneticilerin değil faydalanan arkadaşların da teşekkür mesajı yazması gerektiğini düşünüyorum.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
İnsanlarımızdaki duyarsızlık tabii ki hepimizi üzüyor.
Zaman her şeyin ilacıdır diyor; bu konuda zaman zaman ben de yeterince kızgınlığımı dile getirdiğim için yukarıda yazılanlara ilaveten sayfalarca yazabileceğim halde tekrar bir şeyler yazmak istemiyorum.
Paylaşan fedakar insanlara binlerce teşekkürler; paylaşımdan pay alıp kaçanlara da;
kaçmayın değerli dostlar, hiç gerek yok: lütfen birazcık düşünce, lütfen birazcık insaf, lütfen birazcık nezaket...
Göreceksiniz ki çok zor değil, lütfen...
"katr" kardeşim bu, bundan önceki ve bundan sonraki tüm paylaşımlarınız, katkınız ve emeğiniz için teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler...

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
kimse cevap yazmasa bile yapılan iş güzelliğinden bir şey kaybetmez.teşekkür etmek insanlıktan ve nezaketten gelir.kimse teşekkür etmese dahi bütün herkesin gönlünde taht kurdunuz.bence en önemlisi bu.tüm paylaşımların için tekrar çok teşekkürler.

erhankaya3408

Yeni Üye
1 Eki 2010
3
0
Paylaşım icin ellerinize saglık. Bende cok genis bir ingilizce cizgi roman arsivi var yaklasık 20 gb kadar green lantern den supermana hulkdan justice league ye kadar. Nasıl paylasabilirim sizlerle yol gosterin saygılar

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
Paylaşım icin ellerinize saglık. Bende cok genis bir ingilizce cizgi roman arsivi var yaklasık 20 gb kadar green lantern den supermana hulkdan justice league ye kadar. Nasıl paylasabilirim sizlerle yol gosterin saygılar

çeşitli siteler var onlara yükleyip linklerini burda paylaşırsın ama sitede arama yaptırıp sitede bu konu ile ilgili paylaşım olmadıgına bakman gerek, siteye yükledikten sonra linkini burada paylaşıma (ilgili konu yerinde)acabilirsin benim kullandıgım site www.megaupload.com buna benzer www.mediafire.com var istedigini dene iyi çalışmalar

orgeneral1

Yeni Üye
12 May 2011
6
1
Forumda katkısı olan Emeklerini esirgemeyen Herkeze çocukluk ve genclik dönemlerimizin heyecanlarını anımsattıkları için teşekkür ederim... Ciddi bir Emek harcadığınızın farkındayız. sağ olun.