Supermen Bilka Yayınları Süper Cilt Sayı 43

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
spermen.jpg

Paylaşıma devam...
Tam 194 sayfalık bir kitap olduğundan biraz uğraştırdı ama umarım değmiştir.Tüm gönül dostlarına saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,044
10,054
Dostum Eyyafyallayöküll gibisin, bir patladın durmak bilmiyorsun.Bu kadar zamandır içinde bir paylaşım canavarı saklıyormuşsun da haberimiz yokmuş.Ayırdığın zaman,harcadığın emek ve yaptığın paylaşımlar için çok teşekkür ederim..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Dostum Eyyafyallayöküll gibisin, bir patladın durmak bilmiyorsun.Bu kadar zamandır içinde bir paylaşım canavarı saklıyormuşsun da haberimiz yokmuş.Ayırdığın zaman,harcadığın emek ve yaptığın paylaşımlar için çok teşekkür ederim..

Değerli kardeşim naçizane herhalde biraz öyle oldu. Bu foruma üye olduktan sonra sizler gibi değerli paylaşımcı kardeşlerim sayesinde çok sayıda çizgi roman okuma imkanım ve tekrar yıllar öncelerine dönme şansım oldu. Yüzlerce teşekkür yazdım. Fakat yine de içimde bir burukluk vardı; alıyordum, vermiyordum. Bu beni bayağı rahatsız ediyordu. Sanki forumdan kitap indirirken birileri beni görüyordu ve ben farklı bir ruh haline giriyordum.En son "bozan" kardeşimin (sağolsun) bir mesajı ile bir yazıcı alarak bu işi öğrenmeye çalıştım. Sonuçta ailemin birer parçası gibi kabul ettiğim sizler gibi kardeşlerim ile değerli forum yöneticilerine; özetle bu foruma gönül verenler ile "benim" diye nitelendirebileceğim bu güzide foruma bir nebze olsun yardımım dokunuyorsa ne mutlu bana... Şimdi daha huzurluyum ve imkanlar ölçüsünde, sıhhatim elverdikçe, paylaşacak kitap buldukça bu forum için zaman ayırmaya devam edeceğim. Saygılarımla...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Değerli kardeşim sarkomer,
öncelikle yeni tanıtım resmin için seni kutlarım, çok güzel,
sonra muhteşem kitap için teşekkürlerimi sunarım.
Süperman, benim vazgeçilmezlerim arasındadır.
Henüz indirmedim.
Ama ilk sırada.
Bu arada " Eyyafyallayöküll" ne demek anlayamadım,
kusuruma bakmayın,
Hones cevap versin isterim...
Sana sevgilerimi sunuyorum...
Hoşçakal.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,817
sarkomer hocam tam hastası oldun bu tarama işlerinin. Şikayetmi ediyorum kesinlikle hayır sadece hakkını helal et üstadım. Sağolasın.

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
benim gözümde süpermeni süpermen yapan kapaktaki bu çizimler.ben bu çizimleri çok seviyorum.payalşım için gönülden teşekkürler.