Supermen Bilka Yayınları Sayı 115 - Geleceğe Yolculuk

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,681
115nkx.jpg

Süpermen'in bu macerası Marvel evreninde sıkça gördüğümüz "What İf" lere benziyor, ama çok daha iyisi! Bir bilimadamı gelecekteki dünyayı düzeltmek için bedenini bir deneyde kullanarak hassas bir enerjiye dönüştürür. Gelecekteki dünyayı KRAL adlı geçmişte süper kahraman olan, yüzü gizli olduğundan kimliği bilinmeyen biri korkunç biçimde yönetmektedir. Onun kökenini araştıran Waverider, büyük güçleri nedeniyle Süpermen'den etkilenir, Kral'ın Süpermen olabileceğini düşünerek onunla geleceğe doğru hızlı bir yolculuk yapar. Acaba meçhul Kral Süpermen midir? Süpermen'in olağanüstü geleceğine bir yolculuğa ne dersiniz? :cool:

Buyurun:

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,667
Kasımpaşa
Sayın f.erince
sen gelince boş gelmiyorsun,
benim de yüzümde güller açıyor,
bana ne oluyorsa çok seviniyorum
yeni bir kitap yüklenince.
Eline koluna sağlık,
yüreğine ve kesene bereket.
Saygılarımla.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,818
Mükemmelsin kardeş. Ne yaptın ne ettin geçenki isteği kırmadın. Sağolasın.

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,681
Mükemmelsin kardeş. Ne yaptın ne ettin geçenki isteği kırmadın. Sağolasın.

Estağfurullah dostum ne demek?
O istek olduğu zaman arkadaşa elimde olduğunu, en kısa sürede yükleyeceğimi iletmiştim zaten.
Süpermen en favori kahramanımdır, elimde de çok sayıda bilka var. Fırsat buldukça yüklüyoruz işte.
EYLEMLERİM DEVAM EDECEK!:cool:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,641
İzmir
O istek olduğu zaman arkadaşa elimde olduğunu, en kısa sürede yükleyeceğimi iletmiştim zaten.
Süpermen en favori kahramanımdır, elimde de çok sayıda bilka var. Fırsat buldukça yüklüyoruz işte.

Bir isteğin bu kadar çabuk yerine gelmesi beni çok mutlu etti. Çok teşekkür ederim.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,818

Superman'da olan durgunluk yakında bizlerin desteğiylede geçecek dostum. Eksikler bir bir kapanacak inşallah.

Son düzenleme:

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
yine çok güzel bir iş çıkarmışsın üstadım.ayrıca konusu hakkında bilgi vermende güzel olmuş.paylaşımlarının devam etmesi dileklerimle çok teşekkür ederim.

izmarit

Yeni Üye
19 Şub 2010
47
3
çok teşekkürler sayenizde yine kendimizi kahraman gibi hissedeceğiz sağ olun var olun...:)