Sinema kitapları

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,690

Küçükken Ankara'da Kızılayda Tarhan kitapevi vardı, İngilizce romanlar olurdu bilim kurgu, fantasik vb. acayip kapaklar. Dil öğrenmedeki en büyük motivasyonum odur diyebilirim. Biraz niyet ve bir sözlük yardımı ile ilgi çekici kitaplara göz atıp okumaya çalışmak büyük fayda sağlıyor yabancı dil için.

Benin İngilizcem de bahsettiğim şekilde, önceden çok daha iyiydi ama ara verip bırakmamak lazım.

Okul İngilizcesi ve heves başlamak için yeterli bence ... :D
O kitabevine, beraber gittiğim arkadaşım, kitap arakladığı için bir daha gidememiştim:Ğ. Kurtuluş Lisesi Mezunuyum. "Çift dikiş" ile 6 sene. Ortaokulda da 3 sene. Yani 9 sene Fransızca eğitimi aldım. Ama kıyaslarsak İngilizceyi daha iyi biliyorum. Dediğiniz gibi niyet...Biraz da tutku...

Osidi

Onursal Üye
14 Eyl 2009
1,496
17,879
O kitabevine, beraber gittiğim arkadaşım, kitap arakladığı için bir daha gidememiştim:Ğ. Kurtuluş Lisesi Mezunuyum. "Çift dikiş" ile 6 sene. Ortaokulda da 3 sene. Yani 9 sene Fransızca eğitimi aldım. Ama kıyaslarsak İngilizceyi daha iyi biliyorum. Dediğiniz gibi niyet...Biraz da tutku...

Elimde Fransızca kitap yok denecek kadardan bir fazla :'(

Bol İngilizce, az Türkçeye devam.

hoklqy49n32s.jpg

Son düzenleme:

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,690
Elimde Fransızca kitap yok denecek kadardan bir fazla :'(

Bol İngilizce, az Türkçeye devam.

hoklqy49n32s.jpg

Teşekkürler Osidi üstadım. Paylaşımlı mesajınızı sevdim. Ve biraz da Fransızca dersime çalıştım. Türkçesi; Sinemam. Gördüğüm ve görülmesi gereken 350 Film. Sevgi ve saygılar.

tenten47

Yeni Üye
24 Ocak 2021
1
1
Emeği geçen herkesten Allah razı olsun cbr formatında olanlar pdf olsa daha iyi olurmuş ama sağlık olsun artık düzgün pdf çeviren program arayacağım tabi iyi bir program bilen varsa yazarsa çok iyi olur.

duranhh

Yeni Üye
9 Nis 2021
3
0
Mediafire linklerinden indirmeyi beceremedim yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:

Osidi

Onursal Üye
14 Eyl 2009
1,496
17,879
Mediafire linklerinden indirmeyi beceremedim yardımcı olur musunuz?

Özel nedenlerden dolayı paylaşımlarımı sonlandırmam nedeniyle, paylaştığım çizgi romanların çoğunun erişilebilir olmasına karşın bu tür kitapları yüklediğim hesaplarımı kapattığım için kitap linkleri silinmiş durumda.

Arşivim internetten indirilmiş kitaplardan oluştuğu için kolaylıkla bulunup indirilebileceklerinden dolayı hiç yenilemedim. Paylaştığım İngilizce kitaplar Z-Library, libgen, Eye.eu, pdfdrive gibi sitelerden indirilebilir. Türkçe kitapları yine internet üzerinden çeşitli sitelerden indirebilirsiniz.

Türkçe kaynak için dev bir çalışma ....

Son düzenleme: