Media Fire ' a Ceza

12 Şub 2010
15,006
544,048
Tam dört saatten bu yana taradığım kitabı Media Fire 'a yüklemek için sabırla uğraştıktan sonra bugünlük pes ettim.

Son günlerde iyice su koymaya başlamıştı zaten.

Rapid'den Media 'ya geçmek için epey uğraşmıştım. Media'da belki yararı olur diye 50 USD ödeyerek bilmem neyi yükselteli bir hafta oldu. Ama what fayda!

Yöneticilerimize Media Fire 'ı şikayet ediyor uyarıdan banlamaya kadar gününü göstermelerini arz ediyorum:D

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,370
141,909
Abi tarayıcını değiştir. Medifare Expres proğramını kurman ve ayarları yapman lazım. Proğramı kurduktan sonra meil adresinle giriş yaptıktan sonra zahmetsiz yükleme yapabiliyorsun.

Bir başka sıkıntısıda facebookta yayınlamak istiyor, her yüklemeden sonra onun ayarını değiştirmek gerekiyor.

12 Şub 2010
15,006
544,048
Abi tarayıcını değiştir. Medifare Expres proğramını kurman ve ayarları yapman lazım. Proğramı kurduktan sonra meil adresinle giriş yaptıktan sonra zahmetsiz yükleme yapabiliyorsun.

Bir başka sıkıntısıda facebookta yayınlamak istiyor, her yüklemeden sonra onun ayarını değiştirmek gerekiyor.

Google Crome ve Mozilla 'dan dönüşümlü denedim ama...

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,423
Şimdilik tek çare medifare expres .. ama bir oluşum bu kadar negatif yönde değişim göstermeye başlamışsa sonu yakındır derim :( nasıl bilirdiniz diye soran olursa gene de iyi bilirdik diycem .. keşke böyle olmasaydı..

Son düzenleme:

Hakan Sait

Süper Üye
14 Ocak 2010
423
5,669
Antalya
Tam çözemedim ama bazen adında Türkçe karakter olan dosyaları yüklemiyor gibi geliyor bana. Çünkü büyük 'İ'yi 'I' yapınca yükledi bugün mesela. Bakınız, Tom Braks - Korkunç Intikam :)

12 Şub 2010
15,006
544,048
İnanılmaz bir gelişme oldu

Yemin billah:)

Konuyu açtıktan sonra bir daha denedim. Yüklemeye başladı. Tamamlanırsa konuyu açacağım (inşallah)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,901
İstanbul
Abi, dostların söylediği gibi mediafire express kullanırsan pek sorunla karşılaşmıyorsun. Ben epey uzun zamandır kullanıyorum ve son dönemdeki sorunlardan pek etkilenmedim. Üstelik kullanımı son derece pratik. Kolaylık sağlıyor.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,857
Navajo Köyü
benimde yenilediğim bazı linkleri 15 gün sonra kendiliğinden silmişti
belkide mediafire iflas etmek üzere
mediafire bize lazım olduğu için indirmeden önce sayfasındaki reklamları tıklayalım de iflas etmesinler:)
sonra olan bize olur

harrylogan

Yeni Üye
3 Mar 2013
27
63
İstanbul
Erken yüklemek sorun değil sorun biz üyelerin erken indirmesi :D ki bunu en iyi sağlayan site şu an mediafire. mediafire iflas ederse diyardaki tüm linkler yalan olur :D

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,144
Yükleme ve indirmede Mega.co.nz... Yüklerken de indirirken de önce Mediafire'la biraz bekledikten sonra Mega.co.nz ile yarışa arkadan başlıyorum. Her seferinde Mediafire'a yetişip geçiyor. Şu sıra Mediafire sorunlu zaten. Mediafire Desktop yükledim nafile 6mb dosyayı bir türlü yüklemedi. Ayrıca Mediafire Desktop dosyalarınızı bilgisayarınızdaki bir klasöre yüklüyor, bende 8 gb civarında yer kaybı oldu. Mega.co.nz kullanmanızı öneririm sevgili dostlar.

SECRET1962

Onursal Üye
27 Eyl 2009
412
2,739
akhisar
Media fıre'da iki gündür bende uğraşıyorum. Aynı dosyayı mozillada yüklemedi explorer'da yükledi,ama bir sefer ! Sonra aynı özellikte dosyaları ne mozilla ne chrom, nede explorer yükledi.Aklıma geldi, bilgisayara Opera yükledim,ondan da yükleyemedim. Dosya co ya baktım onda da yüklediğimizin linkini nereden alacağım, onu çözemedim. Kısaca media demekki tek bende sorun yapmamış. Galiba başka yere yönelmek lazım...

SECRET1962

Onursal Üye
27 Eyl 2009
412
2,739
akhisar
Tam çözemedim ama bazen adında Türkçe karakter olan dosyaları yüklemiyor gibi geliyor bana. Çünkü büyük 'İ'yi 'I' yapınca yükledi bugün mesela. Bakınız, Tom Braks - Korkunç Intikam :)

Evet, yüklemek istediğim dosyada büyük harfli " i " harfi vardı,onu " ı " yaptım,denedim,yüklemeye geçti.Yinede yeni bir yer aramak gerekir diye düşünüyorum.

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,552
Midgard
mega.co.nz 50 gb ile sizi çağırıyor resmen :D Mediafire çökerse ben de Mega'ya yüklerim sanırım. Şimdlik sadece arşiv yedeği yapıyorum orda. Upload'ı da Download'ı da güzel bir site.