Martin Mystere Lal Kitap Sayı 202 - Çar'ın Topu (Renkli)

Gokhun

Çeviri & Balonlama
28 Eyl 2015
367
4,328
Gazimağusa/KKTC
Merhabalar sevgili dostlar,

Renkli "Martin amca" paylaşımlarına devam edelim istedim...

Renkli paylaşım için Balkan, siyah beyaz paylaşım için ise İhtiyar Dost üstatlara sonsuz teşekkürler...

İyi okumalar...

alialince

Kıdemli Üye
1 Ağu 2017
427
1,482
Sayın Gokhun hocam verdiğiniz emekler için çok teşekkürler fakat bu renklendirmede bir anormallik var sanki. Karakterlerin gözlerinin beyazı bile göz rengine boyanmış dudaklarının üzerinde bıyık gibi görünen bir beyazlık var. Acaba bilgisayar kendi kendine mi renklendirmiş yeni bir teknoloji ürünü mü bu renklendirme?

Gokhun

Çeviri & Balonlama
28 Eyl 2015
367
4,328
Gazimağusa/KKTC
Sayın Gokhun hocam verdiğiniz emekler için çok teşekkürler fakat bu renklendirmede bir anormallik var sanki. Karakterlerin gözlerinin beyazı bile göz rengine boyanmış dudaklarının üzerinde bıyık gibi görünen bir beyazlık var. Acaba bilgisayar kendi kendine mi renklendirmiş yeni bir teknoloji ürünü mü bu renklendirme?
Sevgili alianlince üstadım evet haklısınız o sıkıntıyı ben de fark ediyorum ama bu renkli paylaşımlar Balkan üstadın paylaşımları o sebeple tam olarak menşeini bilmiyorum. Ben renkli ve Türkçe olsun diyerek paylaşıyorum. Elinde daha güzel renkli sayılar olan varsa ve paylaşırsa seve seve onlarla da devam edebilirim...

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,909
52,565
Kendi Koltuğunda
Sevgili alianlince üstadım evet haklısınız o sıkıntıyı ben de fark ediyorum ama bu renkli paylaşımlar Balkan üstadın paylaşımları o sebeple tam olarak menşeini bilmiyorum. Ben renkli ve Türkçe olsun diyerek paylaşıyorum. Elinde daha güzel renkli sayılar olan varsa ve paylaşırsa seve seve onlarla da devam edebilirim...
Üstadım ozaman bunuda yaparsan çok seviniriz son benim mesaja bakınız

@Gokhun

https://www.cizgidiyari.com/forum/k/tex-753-bis-kit-carsonin-izinde.174212/page-2#post-770927

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
2,839
28,036
Paylaşımlarımın büyük bölümü İtalya'daki arkadaşımın verdiği linklerdendir. Bu arkadaşım ayrıca çeşitli grup ve sitelerde de paylaşım yapmaktadır. Bu arkadaşımın paylaştığı eserleri nereden elde ettiğini bilmiyorum. Ben ayrıca internet sitesi ile
ve sitesindeki yayınlardan yararlanıyorum.

Son düzenleme:

Gokhun

Çeviri & Balonlama
28 Eyl 2015
367
4,328
Gazimağusa/KKTC
Paylaşımlarımın büyük bölümü İtalya'daki arkadaşımın verdiği linklerdendir. Bu arkadaşım ayrıca çeşitli grup ve sitelerde de paylaşım yapmaktadır. Bu arkadaşımın paylaştığı eserleri nereden elde ettiğini bilmiyorum. Ben ayrıca internet sitesi ile
ve sitesindeki yayınlardan yararlanıyorum.
Bilgi için çok teşekkürler üstat...