Martin Mystere KM 019a - Pekin'de Entrika [Sansürsüz]

cizgicicocuk

Çeviri & Balonlama
9 Haz 2016
333
3,893
İtalyanca yayınlar kullanarak, Türkçe yayında sansürlenen kareler düzenlendi. Sansürlü Türkçe sayfalar albümün sonuna taşındı.
Kareleri düzenlenen sayfalar: 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 51, 53, 59, 80 ve 81

Not: Sansürsüz serisinde yükleyeceğim hiçbir tarama bana ait değildir. Ben sadece sansürlenen kareleri İtalyanca kopyalarını kullanarak düzenledim, resimleri çözünürlüklerine dokunmadan optimize edip %5 kurtarma kaydı ekleyerek RAR formatında arşivleyip CBR formatına dönüştürdüm.

Son düzenleme:

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,041
6,074
Çalışmalarınızı ilgiyle izliyorum Sn. @cizgicicocuk . Diyarımızda eser paylaşımlarının yanısıra , tematik paylaşımları da ilgiyle izlediğim gibi. Sinema, Noir, Müzik , Edebiyat uyarlamaları konulu çizgi romanlar gibi, ya da çeşitli görsel kaynaklardan esinlenerek yapılan afişler, kapak resimleri gibi . Son günlerde, diyarımızda bu kervana sizin tarafınızdan paylaşılan '' Sansürsüz '' serisi eklendiği için çok memnunum.

Bu tür çalışmalarınızın devam etmesi dileklerimle teşekkürlerimi sunuyorum Sn. @cizgicicocuk .