Ione Citrin

ilhanx

Süper Üye
15 Ağu 2009
5,401
184
Ione Citrin
Benim ben, hatırlayabildiğimden beri her zaman, dünyada her kişiyle iletmesi için bir arzum vardı.Ben başta, benim, yolculuk boyunca bunu başarabildiğimi düşündüm. Ve bundan dolayı ben, yaptım. Ben, Hindistan, Afrika, Asya, güneydoğu Asya, Ortadoğu, Avrupa, güney ve merkezi Amerika boyunca gezdim, ABD, Meksika, Caribbean'da daha olağan yerlerle beraber, ve gibi. Ben hatta, dünyanın daha uzak alanlarının, Paskalya adasını beğendiğini araştırdım, Galapagos adaları, Myanmar, Nepal, Srinigar. Neredeyse benim gözümden kurtulan hiçbir şey veya hiç kimse yoktur.Bu ülkeler boyunca ben, benim, yapabildiğim herkesle konuşmayı idare ettim. Ben, bantladım, kaydettim, ve iç taraftan benim muhabbetlerimin Çin'de uzak şehirlerin dar yollarına Afrikalı köylerin kulübelerine fotoğrafını çektim. Ben, Cezayir'de tapınak alanlarında çemberlerde çömeliyor olan kadınlarla kanatlı böcek-deli paylaştım. Hiç kimsenin şimdiye kadar, Yahudi dininden duymamış olduğu yerlerde oldu. Ben, benim sonsuz maceralarımla ilerleyebilirdim... Durmaksızın. Ama onlar, iletişim için benim susuzluğumu tatmin etmedi.Sonra, benim yapan kariyerim vardı. Ben, her sabah televizyonda WLS-TV için Chicago alanında gözüktüm. Benim gösterim, "Ione'yle ödül filmi" çağırıldı. Ben burada, sohbet ettim, ve bir haftada diğer Chicagoans'la yedi yıl üstü boyunca 8:30'den 10:30 a.m.a beş sabahı bağladım. Gösteri, o zaman deliğinde en yüksek derecelendirilen televizyon gösterisiydi.Otuz yıl üstü boyunca ben, türlü televizyon ve radyo reklamlarını üzerinde yaptım. Taklit için bir kulakla, ve benim, arka plandaki sesler için bir "Doğal" olduğum bakarak nota okuması için bir yetenek. Ben, söyledim, ve bütünüyle çeşitli sesler, Chicago ve Orta Batı alanında kayıtlardan sınıfladı mı. Ortalama dinleyici, benim kim olduğumdan habersizdi, çünkü öyle reklamları yapmak, bir "Ses"'in, anonim olduğudur, özel olarak benim, seslerin kocaman bir sahasına Mel Blanc'a benzer yaptığım zaman. Yaşlı bayanlar, çocuklar, aksanlar, lehçeler, taklitler, çizgi film karakterleri, seslerin yüzlercesinin benim repertuarımdaydı. Ben, karakterlerin görsel şekilleri boyunca bu sesleri başarabildim.

cit49.jpg

cit50.jpg

cit51.jpg

cit1.jpg

cit2o.jpg

cit3r.jpg

cit18.jpg

cit28.jpg

cit4.jpg

cit5.jpg

cit6.jpg

cit7.jpg