Disney Magic English 01

bayposta

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Ocak 2011
2,002
20,587
disneymagicenglish01.jpg

1. hamur kuşe kağıdı ve bayposta taramasıyla,

diyarın dinamosu gandor 08e verdiği emekler için teşekkürlerimizle,

10 sayılık bir seri daha...​

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,721
Abi teşekkürler, kızıma sevdirmem lazım bu dil işini, her şey iyi bir tek bu dilde biraz aksaklık var. Bu sene seviye tespitte yabancı dilden 4 matematik 2 yanlış yaptı diğerleri ful, 2 dönemki sınava hazırlanması lazım. Gerçi hedef fen lisesi tutturur orayı ama dil çok önemli ve benim nadir eksiklik duyduğum konuların başında bu dil eğitimi geliyor. Çok ama çok eksikliğini hissediyorum.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
97
165
denizci
Eline sağlık üstadım :)

Abi teşekkürler, kızıma sevdirmem lazım bu dil işini, her şey iyi bir tek bu dilde biraz aksaklık var. Bu sene seviye tespitte yabancı dilden 4 matematik 2 yanlış yaptı diğerleri ful, 2 dönemki sınava hazırlanması lazım. Gerçi hedef fen lisesi tutturur orayı ama dil çok önemli ve benim nadir eksiklik duyduğum konuların başında bu dil eğitimi geliyor. Çok ama çok eksikliğini hissediyorum.

Üstadım, mutlaka uydu tv ile yabancı dilde yayın yapan kanallardan sevdiği filmleri izlesin, bunu sen de yapabilirsin, eylemle sözün beyinde eşleşmesi; çok daha verimli ve en önemlisi kalıcı bir yöntem, kulak çok önemli :)