Bıktınız ama... Biz yine buluştuk...

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,094
Kastamonu
Biz, Çizgi Diyarı Antalya Yerleşkesi sakinleri buluşmalara doyamıyoruz; dün akşam yine buluştuk... Buluşma yeri olarak, Antalya'yı kuş bakışı görebilen Mazı Dağı'nı tercih ettik.

Bu kez önemli bir gündem maddemiz vardı; Hakan Sait dostumuz ve Daltas Abimiz'e İstanbul buluşması izlenimlerimizi anlatmamız gerekiyordu. Ayrıca sırtımızda, onlara gönderilmiş birer çuval dolusu selam ve sevgili hocamız'ın, adlarına imzalattığı Seyfettin Efendi kitaplarını taşıyorduk.

Daltas, başıbozukların temsil yeteneğine sahip olmadığına inandığı için, bizleri İstanbul'a yolcu ederken hayli endişeliydi. Orada ciddi diplomatik krizlere sebebiyet verebileceğimizi düşünüyordu. Ama bizler çok şükür ki alnımızın akıyla dönebilmiştik.

Oturur oturmaz:
- Yemeklerden önce hepiniz de ellerinizi yıkadınız değil mi?
- İnsanların yanında yüksek sesle gaz çıkarmadınız umarım!...
yollu, "sorgulamalı fırça" moduna girdiğini görünce, Murtaza5 karnının ağrıdığını söyleyerek kaçtı. Resimlerde görebileceğiniz gibi Hakan Sait uyuklama taklidine, ben de her zamanki gibi resim çekme bahanesine sığındım. Olan gencecik Leadros kardeşimize oldu: Çocukcağız, akşam onu durağa bıraktığımızda hâlâ sarhoş gibiydi.

01kok.jpg

02zsz.jpg

03pmp.jpg

04uhu.jpg

05dsd.jpg

06yqy.jpg

07mrm.jpg

08lfl.jpg

09svs.jpg

10gqg.jpg

Haaa!... Toplantı sonunda mekandan ayrılırken Garfield'e rastladık. Selamımızı bile almadı kerata...

Moderatör tarafında düzenlendi:

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,155
Herşey güzel...Şu anda Daltas Üstâd'ın -ki kendisi bana göre TEX'in Türkiye kahramanıdır-
sayesinde 2013 Color TEX "Beyaz Şaman"ı okuyorum.Çok iyi gidiyor.Sevgi, Selam, Saygı.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,371
12,953
iskenderun-Hatay
Antalya yazı ve kışı güzel bir şehirdir, özellikle de yaz ayları bir başka güzeldir.Burdur'da üniversite okuduğum yıllarda havalar ısınmaya başlayınca her hafta sonu gelirdik..Böyle güzel bir yerde çizgiseverler her gün toplansa da sıkılmazlar..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,652
Güzel manzara ve altın kalpli dostlar kareleri ısıtmış.
Sevgili daltas yoklamaya katılmış,hakan sait dostumuzu uyutmuşsunuz:D
Dostlara selam olsun.
Bir gün diyar dostları, ansızın Antalya'da olabilir.

12 Şub 2010
15,006
543,983
Camlı Köşk toplantısında gençler de yer almış.

Antalya'dan güzel haberler geliyor; dur durak bilmeden etkinlikte bulunuyorlar.

Ekip de çok iyi iş bölümü var. Daltas ve Hadon 'un olduğu ortamda sıkılmak nedir bilmezsiniz zaten.
Benim gibi, eee daha daha ne vardı, havalar da iyi gidiyor türü muhabbet değil sohbetin alası olur.

Sevgili Murtaza ve Hakan Sait pür dikkat dinlemede, Leadros'un heybeti yeterli.

Muhabbetiniz daim olsun dostlar