Antalya 21 Kasım 2013 Buluşması

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,096
Kastamonu
Arkadaşlar; biz Antalya grubu birbirimizle çok iyi uyuşup anlaştığımızı görünce, toplantı işini rutine bağladık; her hafta perşembe günü toplanıyoruz.

Bu hafta galiba üçüncüyü yaptık. Sadece Murtaza5 gelemedi. İşyerinin soyulması gibi gayet ciddi bir mazereti vardı. Onca işine ve öylesi bir gerginliğe karşın, yine de toplantı saatinde arayıp özür diledi. Şu inceliğe bakar mısınız?

Bense, ettiği telefona rağmen, işyerinin soyulduğu haberini Daltas ve Hakan Sait'e anlatmayı unuttum... :( Şimdi bu sayfayı okurlarsa, herkesle birlikte öğrenecekler. (Öhöm!)

Bu hafta ağırlıklı olarak Teks konuştuk. Malum, Daltas demek Teks demek... "Acaba Mars çöllerinde bir Teks filmi çekilebilir mi," konulu geyik yaptık. Ben Daltas'a "Abi Teks'i çıkaran yayınevi ile irtibata geçip editörlük yapmak istediğini söylesen, Diyar'da yaptıklarını gördükten sonra üzerine atlarlar," dedim ama değerli abim bana, içinde "amatör ruh" gibi lafların sıkça geçtiği uzun bir yanıt verdi. Söylediklerinin hepsini hafızamda tutamadım; galiba özetle "İttir et!" demek istedi.

Teks muhabbetinden sonra, konu tam EsseGesse'ye gelmek üzereyken Daltas izin isteyip, biraz erkence ayrıldı. Biz, Hakan Sait'le "Edi ile Büdü" gibi kalınca, sohbete ara verip, "şöööyle bir" dolaştıktan sonra evlerin yolunu tuttuk. Bu toplantı günümüzden sizlere bu sıkıcı yazı ve toplantı sırasında çektiğim şu aşağıdaki resimler kaldı.

Tüm Diyar'a sevgiler, saygılar...

dscf1111.jpg

Daltas Arizona'da kaybettiği çakmağını düşünürken, Hakan Sait her zamanki "Peşin Satan" pozunu vermiş.

dscf1112.jpg

Dünya kışa hazırlanırken, sonbahar nihayet Antalya'ya da teşrif etti.

dscf1114.jpg

Bu yaprak, kendine deniz kabuğu süsü vererek ne elde etmeyi umuyor bilmiyorum.

dscf1137.jpg

Gözünü sevdiğimin hazan mevsimi!...

dscf1163.jpg

Bunu ve sonrakileri Hakan Sait'le dolaşırken çektim. Burası Ulusoy Bulvarı.

dscf1167.jpg

Şu parkta hiç sonbahar havası var mı? Antalya böyle işte!...

dscf1178.jpg

Antalya tam olarak giremese de amcamız tüm ruhuyla hazan mevsimine duhul etmiş.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,226
Bir taraf bahçe, bir tarafta dere
Gel uzan sevgilim benimle yere
Suyu yakuta döndüren bu hazan
Bizi gark eyliyor düşüncelere.

Ahmet HAŞİM

12 Şub 2010
15,006
544,046
Arada sırada olsa da sevgili daltas'ı görmekle fotoğraftan hasret gidermiş oldum. Murtaza beyin şanssızlığına üzüldüm. Geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

Terzi kendi söküğünü dikemez, paparazzi kendi fotoğrafını çekemez:)

Antalya'ya selamlar, sevgiler...

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,559
Sevgili dostum ,
Keyfiniz daim olsun.
Bay x ' in paylaştığı dizeler tam cuk oturmuş.
Sevgilerimle.