Demon Kinghts Yeni 52 #1

justcomic

Çeviri & Balonlama
21 Ara 2015
79
694
119fe4e014fa4c8897256378e25bcba3.jpg

Çeviri ve Balonlaması B. ENES YÜZBAŞIOĞLUN'A ait Yeni Bir Çizgi Roman Çevirisi

Sayı 1

Facebook Sayfamıza ve Grubumuzu da Bekleriz;

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,521
Ankara
Ellerinize sağlık. Böyle yeni kahramanlar hakkında iki satır da bilgi verseniz de biz ihtiyarları aydınlatsanız ne güzel olur :)

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Ellerinize sağlık paylaşımlarınızı severek takip ediyorum.
Paylaşım için teşekkürler.

Saygılarımla,

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,744
İstanbul
Şahsi ilgi alanımın tam içinden bir çizgi roman gelmiş. Çok sevindim.

Serinin devamını merakla bekleyeceğim.

Küçük bir not: Önceleri bu kadar önemsemiyordum ama şimdi tırtıklı ı (I) içeren font kullanımının çizgi romana çok uygun olmadığı düşüncesindeyim. Takdir elbette sizin...

Teşekkkür ederim.

justcomic

Çeviri & Balonlama
21 Ara 2015
79
694
Teşekkürler ben genelde böyle karakterler severim o yüzden böyle bir çizgi roman çevirisi düşündüm beğendiğinizi duymak güzel teşekkür ederim :) yazı fontu'nun uygun olmadığını duydum değiştirmeyi düşünüyorum diğer çevirilerim ile ilgili sorun olursa yorum atarsınız iyi günler :)

justcomic

Çeviri & Balonlama
21 Ara 2015
79
694
Teşekkür Ederiz
Demon Knights (Etrigan) Hakkında Kısa Bir Bilgi Vereyim Hemen :)
Dc Comics yarattığı bir karakterdir, Uzun yıllar yaşamıştır ve taşıyıcısı bir büyücüdür ve etrigan ile birleşmiştir. Taşıyıcısı Jason Blood :)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Teşekkür Ederiz
Demon Knights (Etrigan) Hakkında Kısa Bir Bilgi Vereyim Hemen :)
Dc Comics yarattığı bir karakterdir, Uzun yıllar yaşamıştır ve taşıyıcısı bir büyücüdür ve etrigan ile birleşmiştir. Taşıyıcısı Jason Blood :)

Etrigan karakterini ilk defa Bilka Süpermen (Evet Süpermen :D ) kapağında görmüştüm. Tabii o yıllarda internet yoktu. Daha sonraları öğrendim Etrigan'ı. Çizgi romanda farklı tatları her zaman severim. Ülkemizde yayın imkanı bulamayacak bir diziyi dilimize kazandırıp çizgi roman severlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.