Jungla Canan Paker Yayınları Sayı 13 - Vampir Kızlar

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,854
jungla_001.jpg

jungla_003.jpg

Dişi Tarzan kaldığı yerden devam ediyor.
Tüm dostlara iyi okumalar.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Junglanın bizde yayınlanan bu serisi 32.sayıya kadar orijinal kapaklar halinde yayınlandı,32 sayıdan sonra yerli çizimlere yer verildi.
Teşekkürler Ertuğrul hocam.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,460
Peş peşe gelen bu dişi tarzana bayılıyorum, ellerine sağlık abi, teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
İturi ormanlarında bir kadın tarzanlığa niye soyunur?
Oralarda ne yer, ne içer, nasıl yaşar?
Kadına şiddet oralarda yok mudur?
Erkek Tarzan niye yanında değildir?
Tarzan ise maymunu, fili, arslanı yok mudur?
Vampirler o mağarada ne halt ediyorlar?
Şu kan emicilerden bir türlü kurtulamıyacak mıyız?
Jungla vampirlerle uğraşacağına Hellingen ile ya da Mefisto ile mücadeleye girse macera daha güzel bir hal almaz mıydı?

Offff, neyse ya, herşeyi niye merak ediyorum ki...
Vampirli macerayı severim,niyesini nedenini de sorgulamadan okuyacağım gitsin.
Gönülden teşekkürler değerli dostum;
saygılarımla...
(Yine de ben merak ediyorum; bu kızın oralarda ne işi var yaaa...)

bayrakzaf.gif

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Çizgi roman okuduğum uzun yıllar boyunca çok kötü adam ve kadınla karşılaştım ama hiç bu öykünün kötüleri vampir kızlar kadar kötülükte hızlı ilerleyenler ile karşılaşmamıştım. Yaklaşık 20 sayfa içinde fare kanı emerek başlattıkları kariyerlerini, bebekler üzerinde ilerletip, savaşçı ile taçlandırdılar. Bu arada kurbanların "bebek" olması günümüzün Dampyr, Dylan, Brendon gibi serilerinde yadırganmasa da 1970 li yıllar için çizgi roman için oldukça sertmiş gibi geldi bana. Jungla'yı çıktığı yıllarda sevmemiştim, 40 yıl sonra hala sevmediğimi fark ettim.

Teşekkür ederim, üstat.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Bu vampirler Jungla gibiyse, insan ısırılmaya gönüllü olabilir. "Kızlar size kanım feda" dercesine. Teşekkürler sevgili Ertuğrul.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,906
ordu-turkey
Gerek sarkomerin gerek gulyabaninin çok değerli yorumlarını okumak bile ayrı bir zevk kitaba ayrı anlam katıyor.Zeki beye allah güzellikler versin sağlık versin sağolsun.

lady

Yeni Üye
27 Eyl 2010
46
30
Paylaşımlarınız için çok teşekkürler. Jungla'nın çizimlerini çok seviyorum ve paylaşımlarınızın devamını heyacanla bekliyorum.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,823
52,188
Kendi Koltuğunda
Gerek sarkomerin gerek gulyabaninin çok değerli yorumlarını okumak bile ayrı bir zevk kitaba ayrı anlam katıyor.Zeki beye allah güzellikler versin sağlık versin sağolsun.
Sevgili kardeşim Allah lafzının isminin baş harfini büyük yazmaya dikkat edersen iyi olur beşer şaşar insan ismini baş harfini büyük yazıyorsun Yüce Allah'a gelince küçük harf ..sevgili kardeşim klavyen bozuk olabilir ama ya yazılarına katmayacaksın yada büyük yazacaksın bu benim şahsi görüşüm değil sana karşı her hangi bir kastımda yok sadece günaha girmemen için yani bu durum sana göre değil hepimize karşı bir görevdir sana yazdım ama herkes bundan sonra dikkat ederse iyi olur...Saygılarımla sevgilerimle kalınız

Son düzenleme: