Kadın Dedektif Julia Aksoy Yayıncılık Sayı 09 - Geçmişten Yankılar (Tek Sayfa)

kparker

Süper Üye
5 May 2012
157
833
cuflk50fbr0h86ni9.jpg

Sayın Pegasus'un çift sayfa paylaşımının tek sayfaya dönüştürülmüş halidir.

Sayın Mehmet Ali şahsında tüm çizgi diyarı ailesine,

Saygılarımla.

Son düzenleme:

lenard

Onursal Üye
29 Haz 2009
378
2,067
Taramak kadar düzenlemekte takdir edilesi bir iş.Diyar sakinlerinin okurken daha fazla keyif alabilmesi için gösterdiğiniz özveriye teşekkür ediyorum.

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,153
Çizgi romanda Alan Moore ve Giancarlo Berardi büyük ve önemli yazarlar.Berardi gençliğindeki çok yönlü uğraşların ardından üniversite öğrenimini "polisiye romanlar ve sosyoloji" konulu tezle tamamlar ve kendini çizgi romana adamaya karar verir."Geçmişten Yankılar" adlı macera 9. ve 10.sayılardan oluşuyor.Berardi:"Julia sayesinde, gerçeğin hayal gücünden daha etkili olabileceğini bir kez daha görüyoruz" diyor.İnanın ben bu maceradan polisiye bir sinema filminden daha fazla zevk aldım.Julia Top 10 listesinde ortak çalışma kategorisinde 2. olmuş.Berardi mükemmel bir senaryo yazmış.Julia macerada:"Her ailenin dolabında bir iskelet var"diyor.Gerçekten her şey çocukluktan başlıyor.Gömleğin ilk düğmesi yanlış iliklenirse son düğme boşlukta kalıyor.Bazı ebeveynler aşırı korumacı veya müdahaleci davranarak çocuklarını felakete sürükleyebiliyor.Onları bir birey olarak kabul edip hak ve özgürlüklerine gereken saygıyı göstermek gerekir.Sidney Luscombe ya da diğer adıyla Jack O'Grady'nin öyküsü insanın yüreğini burkuyor.Maceranın ilginç kişiliklerinden Homer Kolb:"Doğal yetenek ve bol çalışma bir araya gelince ortaya ezoterik(İçe yönelik, sadece sınırlı sayıda kişinin bildiği, derin, önemli ve kesin bilgiler)bir şey çıkar" diyor.Çizgi romanların şairi Berardi'nin Ken Parker ve Julia serilerindeki bazı senaryoları da ezoterik nitelikte gerçekten...Sağolun sayın kparker.Selamlar.