Judas Tay Yayınları Sıralı Liste

valeron41

Süper Üye
2 Kas 2009
748
145
bir nrş kliniği
Bakunin kaptana ve alternatif link canavarı sevgili Neptüne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..geçmişe yolculuk ve o güzel çizgi romanlı yıllar...insan bunları görünce hem hüzünleniyor hem de müthiş seviniyor..

yuki45

Yeni Üye
28 May 2011
9
0
ziddu lınklerı için minnettarım .çok teşekkurler. ılk 10 bolumu ındırdım. ondan sonrası zıddu lar ölmüş şansıma :D
rapid le boğuşma zamanı

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Birbirnden değerli bu koleksiyonları bizlere sunan arkadaşlarımızın eline, bileğine sağlık. Teşekkürler.

quasim0d0

Yeni Üye
29 Eki 2011
1
0
Judas uzun zamandır hep aklımın bir köşesindeydi... Emek harcayıp Paylaşan Herkese (hassaten Kinowa'ya) çok çoookkk teşekkürler... Eski bir dostla buluşturdunuz beni Sağolasınız...

kral27700

Kıdemli Üye
20 Nis 2012
131
195
GAZİANTEP
Yılların JUDAS kitabını tekrar karşımda görünce içim bir tuhaf oldu. Bu romanın tüm serisini okumadım ama burada seriyi görünce inanamadım. Listeme ekledim en kısa zamanda bu seriyi okuyacağım. Emeği geçenleri bir kez daha yürekten kutluyorum...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Bu zamana kadar hiç okumamuştım.
Büyük hata yapmışım. (Bir comics'cinin itirafı.)
Her bölümü film tadından ve tam maceralı çok güzel bir seri.
Orjinali ne yazıkki 16 sayı olan eserin tamamını Tay yayınlarından okumuş olduk.
Emek verenlere teşekkürler.

guve

Yeni Üye
15 Mar 2012
2
0
Turkiye
13. sayının linklerinde sorun var.
Emeği geçen tüm arkadaşlara daha önce teşekkür eden tüm arkadaşlarımın güzel dileklerine ben de dahil olarak minnetimi sunuyorum.