bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
010.jpg

Keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

teko29

Aktif Üye
25 Şub 2010
264
44
Bakunin Sayende Etti oon kaldı altı.Ellerine sağlık arkadaşım.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Judas'ın,Ölümün eşiğinden döndüğü mükemmel bir macera.Teşekkürler sevgili bakunin.:Ğ:Ğ:Ğ

judas46

Yeni Üye
12 Mar 2011
1
0
arkadaşım bu judası indirdikte nasıl okuyacağız onada bi açıklama yaparsan memnun olurum

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
arkadaşım bu judası indirdikte nasıl okuyacağız onada bi açıklama yaparsan memnun olurum

bu mesajı görünce siteye ilk üye olduğum ve ilk kitabı indirdiğim gün geldi aklıma. bende böyle indirdim. masa üstünde birşey var. tıklıyorum tıklıyorum bi numara yok. aceba diyorum kitap bunun neresinde. gittim birine sordum. bende dosya winrar şeklinde inmişti. dosyaları çıkartacan dedi. korktum çıkartmaya . bunlar benim bilgisayarı virüsleyecekler ağa dedim kendi kendime. sildim dosyayı. akabinde indiriyorum kitapları ama hic birinde dosyaları çıkartmıyorum bilgisayarıma birşey olacak diye. her indirdiğimde belki bu sefer dosyalar inmiş olarak gelir diye umdum. bir yandan da artık çizgi roman krizlerim arttı iyice. gittim bi flash bellek aldım. dosyayı indirdim. indirdiğim dosyayı masa üstünden kesip flashın içine attım. bi bilgisayarcıya gittim. bunun içinde bi kitap var nerde bu kitap bi bak bakalım . adam aldı flashı dosyaya sağ tıkladı. dosyaları masa üstüne çıkart komutu ile sayfaları tek tek çıkarttı. bende okudum. ama gonvisor diye bi program varmış. sitede bi yerde var. arama butonundan bulabilirsin. bunu bilgisayara indir. indirdiğin çizgi roman dosyasınıda içine at. herhalde birşeyler olur gibime geliyor.