bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
001.jpg

5 günlük bir aradan sonra tekrar birlikteyiz.
Pincerton ajanımız Alan Scott, tarzı ve maceraları ile her zaman için benim en çok beğendiğim çizgiromanların başında gelmiştir. Macera kurgusunda klasik western olma özelliği haricinde, kendi yolunu çizen adam olarak ve pek de iyi kalpli görünmeyen Judas'ın -aynen Teks ve Jeriko'da olduğu gibi- aykırı bir karakter olması maceralarına bence çok daha ayrı bir tat katıyor.
Tay Yayınları'ndan 1981 yılı itibariyle 16 sayı olarak yayınladığı Judas'ın tüm serisini okuyabileceksiniz.
Sevgiyle kalın.

Alternatif Link:

Moderatör tarafında düzenlendi:

fahri359

Süper Üye
28 Mar 2009
774
260
Daha önce pek okumamıştım, baktım usta çok methetmiş, bir göz atmakta fayda var..

egede

Yeni Üye
4 May 2009
1
0
Nette Judas'ı ararken bu forumu buldum. 80'lerde bir kaç cildini aldığım bu çizgi romanı o zamandan beri unutamamıştım. Eldeki 2-3 cildi annem ben evlendikten sonra atmış. Şimdi burada bulunca çok sevindim.:D Çocuğumun da okumasını istiyorum. Emek verip yükleyen arkadaşa çok teşekkür ederim. Hangi programla kolay açabileceğimi öğrenmek istiyorum. Ben de resim dosyaları windows faks ve resim görüntüleyici diye bir programda açılıyor. Daha kolay açabilirmiyim. Bilgisi olan varsa yardımlarını beklerim. Tekrar çok teşekkür ederim. :)

İndirdim ve yeni bir klasöre gönderip kolayca okuyabiliyorum. Bayıldım bu işe...:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,048
10,047
Nette Judas'ı ararken bu forumu buldum. 80'lerde bir kaç cildini aldığım bu çizgi romanı o zamandan beri unutamamıştım. Eldeki 2-3 cildi annem ben evlendikten sonra atmış. Şimdi burada bulunca çok sevindim.:D Çocuğumun da okumasını istiyorum. Emek verip yükleyen arkadaşa çok teşekkür ederim. Hangi programla kolay açabileceğimi öğrenmek istiyorum. Ben de resim dosyaları windows faks ve resim görüntüleyici diye bir programda açılıyor. Daha kolay açabilirmiyim. Bilgisi olan varsa yardımlarını beklerim. Tekrar çok teşekkür ederim. :)

http://www.cizgidiyari.com/forum/cizgi-roman-nasil-okunur-cbr-ve-cbz-uzantili-dosyalari-t607.html

bazilisk

Yeni Üye
3 Nis 2009
46
43
çok teşekkürler bakunin, yıllardır kaybettiğim judasları arıyordum sahaflarda. hatta birkaç yıl önce demirbaş yayıncılık 2 sayısını yayınlamıştı. ne yazık ki devamı gelmemişti.

tekswiller

Yeni Üye
10 May 2009
6
0
teşekkür kardeş en sevdigim karakterlerden biriydi kitap olarak bütün hepsini okumuştum ama artık kitaplar yok

te-ko

Yeni Üye
27 Mar 2009
37
5
çok teşekkürler bakunin, yıllardır kaybettiğim judasları arıyordum sahaflarda. hatta birkaç yıl önce demirbaş yayıncılık 2 sayısını yayınlamıştı. ne yazık ki devamı gelmemişti.

Maalesef kısa sürdü yayın hayatı.Demirbaş yayınlamaya başladığında sevinmiştim tekrar okuyacağım için.Yabancı dillerde de 16 sayısı var bu muhteşem kahramanın.Devamının olmaması çok acı gerçekten.

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
Doğrusu ben Teks'ciyim.küçükken Judas'ıda okumuştum.Ama arkadaşlar okadar güzel yorum yapmışlar ki okumadan duramam.Bakunin ve tüm arkadaşlara selamlar sevgiler.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
835
Gerçekten de Judas kısa yayın hayatında En çok beğendiğim ve müptelası olduğum kahramandır.Çocukken bütün serisini okumuştum.Bu muhteşem seriyi tekrar okuma fırsatı verdiğin için Sonsuz teşekkürler...

teko29

Aktif Üye
25 Şub 2010
264
41
Hatırladığım kadarıyla kendisine bu isimle hitap edilmesine çok kızardı.Çok güzel bir seri ve çizimlerde şahanedir.Ellerine sağlık bakunin.Sende ne değerli hazineler varmış böyle...

dalkal

Kıdemli Üye
12 Nis 2010
212
52
Malatya
yıllar önce ilçede kimseler bilmezken çoğu arkadaşa reklamını yapıp okuttuğum,tüm sauılarını okuduğum ama sonra dağıttırıp ta pişman olduğum judas!sizler harikasınız arkadaşlar,çok mutlu oldum inanın,elinize,emeğinize sağlık.çok teşekkürler.

valeron41

Süper Üye
2 Kas 2009
748
144
bir nrş kliniği
Bakunin üstad çok güzel anlatmış...klasik kahramanların dışında sıradışı bir adamdı Judas...herhalde yaratmak istenen kahramanlar profiline pek uymadı , kesiği yedi....!!! oysa çizim ve hikayeler çok iyiydi..

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Bileğinize sağlık. Judas gerçekten unutulmaz bir seriydi. Yeninden hem de ful seriyi temin edebilmek çok güzel oldu. Teşekkürler...

bilirkisi78

Yeni Üye
8 Eyl 2018
11
13
izmir
Çeviri Hatası

Sayfa 28: Çatışma anında ajanın yanındaki iki kişi ölüyor, sadece bir tane şerif yardımcısı sağ kalıyor, fakat dinamit atılınca "Kaçın Buradan" diyor.:)