Jil 03 - Tay Yayınları - Çakallar (Düzenlenmiş)

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,583
Gotham
jil312.jpg

Jil kitaplarına 3. sayı ile devam ediyorum. Sevgili ertuğrul paylaşmış ben de düzenledim. Tarama kötü olmasına rağmen birkaç sayfa dışında pek bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. İyi seyirler :)

Sevgili İskenderunlu kardeşime ithafen :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Sevgili Tardis çok caba gösteriyorsun saygı duyuyorum. Ancak düzenleme ve beyazlatma yaparken en azında belirli bir standart tuturman gerekiyor.
Aşağıya örnekler aldım..
Soldakiler senin düzenlemen yanındakiler benim..
Ukalalık olarak algılamanı istemiyorum ama en az bu düzeyde olmalı yaptığın düzenlemeler..
Kırmak ya da rencide etmek amacını taşımayan bu uyarılarımı dikkate alırsan sevinirim. Saygılar..

jil312.jpg
jil312.jpg

d0282.jpg
d028.jpg

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,583
Gotham
Sevgili Tardis çok caba gösteriyorsun saygı duyuyorum. Ancak düzenleme ve beyazlatma yaparken en azında belirli bir standart tuturman gerekiyor.
Aşağıya örnekler aldım..
Soldakiler senin düzenlemen yanındakiler benim..
Ukalalık olarak algılamanı istemiyorum ama en az bu düzeyde olmalı yaptığın düzenlemeler..
Kırmak ya da rencide etmek amacını taşımayan bu uyarılarımı dikkate alırsan sevinirim. Saygılar..

jil312.jpg
jil312.jpg

d0282.jpg
d028.jpg

Ben düzenlediğim çalışmalarda kapaklara hiç dokunmam. Orijinalliği bozmamak için bilerek yapmış olduğum bir şey. Onun dışında sunumda bahsettiğim gibi bir iki sayfa tam olmadı kusura bakmayınız .

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,902
iskenderun-Hatay
Günün en değerli paylaşımı oldu, 1985'de yayınlandığından beri ikinci defa az sonra okuyacağım, çift sayfa diye okuma işini en sona bırakmıştım Jil'lerde.Emekleriniz ve nezaketiniz için teşekkürler..