Jil 02 - Tay Yayınları - Gecenin Köpekleri (Düzenlenmiş)

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
752
1,588
Gotham

Sevgili İskenderunlu kardeşimin isteği üzerine boş vakitlerimin hepsini bu çalışmaya ayırdım. Bir zamanlar ertuğrul üstadın taradığı bu eseri düzenledim. Sanırım şu ana kadar yaptığım diğer çalışmalardan daha güzel oldu. Çünkü bu çalışma üstünde çok emek harcadım. Her sayfayı tek tek parlattım , gölgelerden arındırdım , kırptım , numaralandırdım , döndürdüm ve marj ekledim. Tüm sayfalar çift idi şimdi tek sayfalar. Bu çalışmayı yapabilmemde emeği geçen sevgili gandor08 , yeryüzü , ertuğrul kardeşlerime de sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İnşallah beğenirsiniz bu sefer direnc11 hocam. Saygılar , sevgiler :)

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Sevgili Tardis, şimdi "bunların biri gidiyor, diğeri geliyor" diyeceksin ama ben de bir tavsiyede bulunmak istiyorum.
Öncelikle büyük boyutta taranmış paylaşımların temizlenmesi, harcadığın emeği göstermesi açısından daha iyi olur.
Ayrıca ne olur siyah çerçeve kullanma, pek hoş durmuyor. Sayfayı karartıyor gibi.
Bunun haricinde başladığından bu yana düzenlemede gösterdiğin gelişim kesinlikle kayda değer.
Çalışmalarında kolaylıklar dilerim, saygılar.

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
752
1,588
Gotham
Sevgili Tardis, şimdi "bunların biri gidiyor, diğeri geliyor" diyeceksin ama ben de bir tavsiyede bulunmak istiyorum.
Öncelikle büyük boyutta taranmış paylaşımların temizlenmesi, harcadığın emeği göstermesi açısından daha iyi olur.
Ayrıca ne olur siyah çerçeve kullanma, pek hoş durmuyor. Sayfayı karartıyor gibi.
Bunun haricinde başladığından bu yana düzenlemede gösterdiğin gelişim kesinlikle kayda değer.
Çalışmalarında kolaylıklar dilerim, saygılar.

Estağfurullah güngör abicim tam tersine yanlışlarımı öğreneyim ki bir daha o hatayı yapmayayım. Yorumun için teşekkür ederim :)

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,903
iskenderun-Hatay
Emekleriniz için çok teşekkürler, Jil çok güzel bir çizgi romandır, ama ne yazık ki sadece 11 sayı çıkmış.Ayrıca isteğimi kırmadığınız için ikinci bir teşekkür daha..Bu arada ben taranmış çizgi roman okurken kenarları siyah veya değil pek önemsemiyorum.Ama siyah olmaması görsel zevki artırır zannedersem.Bu arada önceki Ken Parker'a göre bu Jil hayli daha başarılı olmuş.Umarım vazgeçirme çabalarına kulak asmayıp Jil çalişmaların devam eder. :)Kolaylıklar dilerim..

Son düzenleme: