Jerry Spring - Büyük Kuzey Geçidi ( Karaca Yayınevi )

12 Şub 2010
15,006
543,642
2u7xbwa9khqhjdb6g.jpg

uc43cvwe7tdpmti6g.jpg

Kayıplardan.
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,795
4,720
Sayın Profesör ;

Jerry Spring'i bilmezdim. Şu an sayende iki macerası var elektronik kitaplığımızda. Tam Macera olması da ekstrası ( bir dönem bu sözcüğü kullanma modası vardı. Şimdilerde "bonusu" sözcüğü moda. Ama ne yazık ki ikisi de Türkçe değil. )

Emeğinize ve paylaşım isteğinize teşekkür ederim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Taramadan anladığım kadarıyla vaktinde Karaca Yayınları fevkalade bir iş çıkartmış.
O zamana göre çok kaliteli bir kitap.
Sayenizde görmüş bilmiş olduk.
Teşekkürler.

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,581
Gotham
İnsan Tex , Zagor gibi ince detaylı ve olayların üstünde çok duran eserleri okudukça bu tür western maceralar biraz sığ kalmaya başlıyor. Çerez niyetine okunacak , detaycı olmadan eğlenceli hikayeleriyle ve mutlu sonlarıyla ün yapmış bir karakter Jerry Spring. O zamana göre baskı kalitesi ve renkler harika , bulunmaz bir paylaşım. Çok teşekkürler Haluk Abi :)

efecizgici

Yeni Üye
7 Eyl 2016
6
15
selam..ben yeni üye...Jerry Spring hayrani..okumak icin üye oldum...henüz siteniz..nasil kullanilir bilmiyorum..profil resmi falan nasil yapilir bilmiyorum..insallah zamanla ögrenirim...saygilar..

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
selam..ben yeni üye...Jerry Spring hayrani..okumak icin üye oldum...henüz siteniz..nasil kullanilir bilmiyorum..profil resmi falan nasil yapilir bilmiyorum..insallah zamanla ögrenirim...saygilar..
Hoş geldin efecizgici.
Forumda hep yardımsever dostlar var.
Sıkıntı yok.Her konuda yardım görürsün merak etme.