Jeriko Tay Yayınları Sayı 13 - Hakkın Zaferi

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Çok teşekkür ederiz.Emeklerinize sağlık.Bu zor zamanlarda içimizi ısıtacak paylaşımlar.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
tom braks çizimlerine ve kapaklarına benzer bir kahramn
çok sevdiğim bir tarz
izmirli üstadıma teşekkürler, devamını bekleriz üstadım

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,982
Hakkın zaferi'ni görmek,
çizgi roman da bile güzel..
Halkın zaferi olarak,buralara da uğrar inşallah..
Teşekkürler kanka..

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Western paylaşımları her zaman gözdemdi.Yenileme çalışmaları neticesinde pırıl pırıl bir kitap okunmayı bekliyor.
Teşekkürler üstadım...

Nude

Yeni Üye
24 Haz 2009
70
270
Son düzenleme:

Nude

Yeni Üye
24 Haz 2009
70
270
Linkin hala çalışmadığını belirtmek ister, yenilenmesini öneririm.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
Linkin hala çalışmadığını belirtmek ister, yenilenmesini öneririm.

Maalesef bu türden, bir süre sonra çalışacağı aşikar olan linkleri yenilemiyoruz. Dosya barındıcılarımızın (Mediafire, Mega.nz, ...) kapasitelerini doğru kullanmamız gerekiyor. Linklerin tekrar ne zaman aktif olacağını bilememek üzücü tabi ama bu seçimin anlayışla karşılanacağını umut ediyorum. Bu sorunu veren linkleri zaman zaman kontrol etmek gerekecek.

Bu paylaşımla ilgili çok ısrarcı oldunuz, sizin için epey önemli olduğunu anlıyorum. Sadece bu sayıya özel linki yeniledim.

Bir hususa dikkat etmek gerekli: Mediafire, bu türden aslında aktif olan ama geçici olarak indirilemeyen dosyalarda, içerikte herhangi bir değişiklik yapmadan yükleme yaparsanız yine indirmeye izin vermiyor. Küçük de olsa bir değişiklik yapmak lazım. Bunu başarabilmek için "cbr" uzantılı dosyayı doğrudan zip'ledim. Aklınızda olsun.

Nude

Yeni Üye
24 Haz 2009
70
270

Maalesef bu türden, bir süre sonra çalışacağı aşikar olan linkleri yenilemiyoruz. Dosya barındıcılarımızın (Mediafire, Mega.nz, ...) kapasitelerini doğru kullanmamız gerekiyor. Linklerin tekrar ne zaman aktif olacağını bilememek üzücü tabi ama bu seçimin anlayışla karşılanacağını umut ediyorum. Bu sorunu veren linkleri zaman zaman kontrol etmek gerekecek.

Bu paylaşımla ilgili çok ısrarcı oldunuz, sizin için epey önemli olduğunu anlıyorum. Sadece bu sayıya özel linki yeniledim.

Bir hususa dikkat etmek gerekli: Mediafire, bu türden aslında aktif olan ama geçici olarak indirilemeyen dosyalarda, içerikte herhangi bir değişiklik yapmadan yükleme yaparsanız yine indirmeye izin vermiyor. Küçük de olsa bir değişiklik yapmak lazım. Bunu başarabilmek için "cbr" uzantılı dosyayı doğrudan zip'ledim. Aklınızda olsun.

Çok teşekkür ederim.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Kırıkkale'den Ankara'ya gelip zafer çarşısından almıştım bu sayıyı ne günler geçmiş. Yürekten teşekkür ederim aziz üstadım.