Batman Cilt 3 - Ailenin Ölümü

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,613
İzmir
740675

Bilin bakalım kim geri döndü?

Bir yıl boyunca,
...bir delinin, solgun beyaz derisini yüzüp suratından ayırmasının ardından Joker, sakat bırakılmış ve yaralanmış bir biçimde Gotham sokaklarından sendeleyerek kaçtığı günden beri…

Gotham şehri özgürdü.

Batman ve dostları, bir yıl boyunca Joker'in ne zaman geri döneceğini düşünerek tedirgin ve tetikte bekledi. Joker döndü, hem de hiç olmadığı kadar sinsi ve ölümcül bir şeye dönüşerek.

Bu kez hedefi Kara Şövalye değilmiş gibi görünüyor. Onun yerine, hain emellerini Komiser Gordon, Alfred, Robin, Nightwing ve Red Robin'e yöneltmiş durumda...
Batman'in kalan tek ailesine... Suç dünyasının Palyaço Prensi en beklenmedik, en acımasız ve en psikopat saldırısına başlarken, Batman'in en yakınındakilere gözünü dikmiş durumda.

Batman, baş düşmanının gelmiş geçmiş en manyakça saldırısını durdurabilecek mi? Yoksa Batman'in inşa ettiği her şeye mâl olacak ölümcül bir sırrın açığa çıkışına mı tanıklık edeceğiz?
(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe
176 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 17 x 24 cm
İstanbul, 2015
ISBN : 9786056496752

Etiket Fiyatı : 32,50 TL (KDV Dahil)
idefix Fiyatı :19,50 TL (KDV Dahil) (Nisan Boyunca %40 İndirimli)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,430
hiçbiryerde :)
Baykuşlar Divanı ve Baykuşlar Şehri'nden
sonraki cilt mi oluyordu bu sayı?
Bir de dedektif hikayeleri vardı arada.
Batman'i Marvel kahramanlarından
(Wolverine hariç :) ) daha çok sevdim...

Year One
The Man Who Laughs
Batman and the Monster Men
Batman and the Mad Monk
Four of A Kind
The Long Hallowen
Dark Victory
Catwoman : Year One
Robin : Year One
The Killing Joke
Knightfall (Knightfall + Knightquest + Knightsend )
A Death in the Family
Cataclysm ( No Man's Land sagası)

Çok azını okuyabildiğim, ama okumak istediğim
belli başlı Batman hikayeleri...

Levent 16

Aktif Üye
22 Kas 2011
309
1,603
Kapak tasarımı çok güzel bir düşünce. Sanıyorum böyle bir tasarım çizgi roman konusunda bir ilk. Daha önce İngilizce sayılarda hologram kapaklar vardı, o kapaklar da çok iyiydi. Hologram kapaklar belki de pahalı olduğundan pek kullanılmıyor.