Deadpool Marvel Evreni'ni Öldürüyor

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
628131

Deadpool Marvel Evreni'ni Öldürüyor
Orjinal isim: Deadpool Kills The Marvel Universe
Cullen Bunn
JBC Yayıncılık

Ya Deadpool hakkında eğlenceli olduğunu düşündüğünüz her şey aslında sadece rahatsız edici ise? Ya Marvel Evreni'ni oluşturan herkesi ve her şeyi öldürmeye karar verirse? Ya hakikaten bunu becerebilirse? Bu da sizin için eğlenceli olur muydu? Ağzı bozuk paralı askerimizin çarpık bir dönüş yapıp başka hiç kimsenin yapamadığı bir şekilde her Marvel kahramanını bir korku çizgi romanında kurbanı haline getirmesine şahitlik edin.

Deadpool Marvel Evreni'ni Öldürüyor serisinin #1-4 arası sayıları (Yani tamamı!) bu ciltte toplanmıştır. Yazan Cullen Bunn (Venom) ve çizen Dalibor Talajic (X-Men).
(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
96 s. -- Kuşe-- Ciltsiz -- 14 x 20 cm
İstanbul, 2014

Etiket Fiyatı: 22,50 TL
İdefix Fiyatı: 16,88 TL​

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Şimdi bu ne?
Hani şunu bunu öldürse tamam da,
adam evreni öldürüyor yahu!!!
Susuyorum...:)
.
.
.
Yok dayanamadım konuşayım yine,
Watchmen aklıma geldi,
iyi kitaba benziyor, bakalım,
Ozan'dan önce yazayım, sağol Yusufcum :)

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Ya şimdi buna yazılmaz mı yani :Z Marvel hangi evreni öldürüyor :4: hani bir sürü evren var, Kenan Evren bile var yani :D yok üstadım yok eline sağlık :) ama bu comics muhabbeti beni bir tür sarmıyor yani :7:

Kemikdilli

Kıdemli Üye
2 Ocak 2012
194
538
Deadpool koskoca bir evreni nasıl öldürüyor sorusunun cevabı şudur; bir vesileyle öldürüyor.

Deadpool ailesinin bir üyesi sadece kafadır. Havada duran bir kafa. Şimdi bunun varlığına inanıyorsunuz da, Deadpool'un evreni öldürmesine mi inanmıyorsunuz. Valla .....a bile koyar!:Ğ

Değerli üstadlar bu bir fantazi. Bir rüya. Dün gece rüyamda, 20 sene önceki öğrenci evime gittim. O evin kendine has bir kokusu vardı. Rutubet, toz ve alkol kokusu. O koku tekrar geldi burnuma. Heyecanla kalbim sıkıştı ve uyandım. E uyanmasaydım, hep orada kalsaydım olur muydu? Valla olurdu, billa olurdu.

İnsan ömrünün 3'te 1'ini uykuda geçirir ve uykuda iken, beynimizi bağlayan bağlar kopar. Düşünceler bir balon gibi uçuşur. Deadpool'un öldürdüğü evren o uçuşan balonlardan biridir. Birini öldürür hoop bakarsınız alttan yeni bir balon gelmiş. Öldürür yani Deadpool. Yakışır.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Ha çıktı ha çıkacak derken uzun zaman sonra raflardaki yerini aldı. Siparişimi verdim kitaplığımdaki yerini yakında alacak.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Bu cildi kaçırmış olanlar, piyasada bulamayanlar için ikinci baskısı çıkıyor. İlgilenenlere duyurulur.