James Bond Başak Yayınları Sıralı Liste

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,680
Moderatör tarafında düzenlendi:

s.b

Kıdemli Üye
25 Ağu 2009
104
396
Nereden buluyorsunuz bu serileri hayret doyrusu.
ARAŞTIRDIKÇA DAHA NELER BULACAĞIM BAKALIM.
TEŞEKKÜRLER.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,362
İzmir
MY NAME IS BOND, JAMES BOND... Süper bir liste, süper bir arşiv. Emeği geçen tüm çr sevdalılarına kucak dolusu sevgi ve saygılar.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir

Müsaadenizle ben de cilt kapaklarının fotolarını ekleyeyim.

Sevgili Hakan Alpin,
Çizgi Romanlar hakkında bilgilerinize hayranım.
Fevkalade çalışmanız Çizgiroman Ansiklopedisi her zaman başvurduğum önemli bir kaynak.
Verdiğiniz bilgiler sıralı listelerden konuları takip eden çizgi roman severler için çok önemli.
Teşekkürler.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,129

Sevgili Hakan Alpin,
Çizgi Romanlar hakkında bilgilerinize hayranım.
Fevkalade çalışmanız Çizgiroman Ansiklopedisi her zaman başvurduğum önemli bir kaynak.
Verdiğiniz bilgiler sıralı listelerden konuları takip eden çizgi roman severler için çok önemli.
Teşekkürler.

Sevgili The_DarknesS, nazik iltifatların için teşekkür ederim. Aslında sadece buradaki pek çok kişi gibi çizgiroman okumayı seven biriyim, sadece (sanki) bu işi biraz meslek edindim :) Üstelik buradaki gibi bir paylaşım ruhu, ta Darkwood Sakinleri dergisini sonlandırdığımızdan beri benim de yıllardır özlemini çektiğim ve parçası olmak isteyeceğim bir eksiklikti. Umarım bu ortam hiç bozulmaz ve hem Türk Çizgiroman Tarihinin gizemli kalmış, çok az kişinin bildiği eski yayınları ortaya çıkartırız, hem de dünyada eşi benzeri çok az olan bu konudaki sitelerden birinin oluşumunu hep birlikte sağlarız :)

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,907
ordu-turkey
Hakan bey türkiye de bu alanda tek site burası ancak yurtdışında özellikle çr konusunda benim bildiğim libgen.org ve birde digitalcomicsmuseum denen iki
site var ki bu alanda gerçekten ciddi kaynağa sahipler
ben çizgidiyarının çok büyük atılımlar yapacağına eminim bunda sizin gibi akademik olarak katkısı olacak insanlar çok önemli yer tutacaklar saygılar.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,346
1,721
Serinin tamamlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Selam ve sevgiler....

yturan

Onursal Üye
28 Ağu 2009
1,047
4,628
Denizli
James Bond Başak Yayınları Sayı 02 - Müthiş Mücadele cngz1
James Bond Başak Yayınları Sayı 03 - Amansız Yarış balkatan

linkleri çalışmıyor...

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,961
Teşekkür yazısı

Ooo; bunu öğrettiğin için çok teşekkürler sevgili direnc11;

Aslında bu durumun bir süredir farkına vardığımdan beri, yaptığım bi' arkadan-dolanma numaram vardı.

İlk mesaja "alıntı"ya tıklayıp, mesajın içeriğini görüp, ilgili satırdan, forum kodlarını dışarıda tutup, mediafire linkini seçip kopyalıyor ve o linke giderek dosyaların inmesini sağlıyordum. (Gerçekten kırık olup olmadığını bu şekilde kontrol etmeden de kırık olduğuna karar vermiyordum.)

Velhasıl, dün de aynı şeyi bu James Bond'ların 3-4'ünde denemiştim. Mediafire da, linki açamamıştı.

Velhasıl, herhalde dün yorgunmuşum ki, şimdi farkettiğim üzere, sadece mediafire linkini seçmeyip, linkin sayfada görüntülenen metin kısmını da farketmeden seçtiğim için linkleri çalıştıramamışım.

Uyarından sonra deneyince, doğal olarak kendi yöntemimle de çalıştığını gördüm. Ama senin öğrettiğin yol çok çok daha pratik. Alıntı'ya girmeyi, gerekli yeri dikkatle seçmeyi ve copy-paste yapmayı gerektirmiyor.

Bu yüzden tekrar teşekkürler. Sağ-klik menüsündeki o yönergeye bu konuda kullanmak anlamında hiç dikkat etmemişim meğer. İlerisi için işimi çok kolaylaştırdın.

Sevgiler, ve iyi Pazarlar.

chemako

Yeni Üye
19 Eki 2017
15
22
Orijinallerinin bile bulunamadığı bir ortamda bu paylaşımı takdirle karşılıyorum...Emeği geçen herkese içten teşekkür ederim...