12 Şub 2010
15,006
543,758

Bu ciltte 7 sayı var, ilk sayıyı takdim ediyorum
Eski bir taramam olup yeniden düzenledim

Sevgili Direnc11 şahsında tüm çizgi roman tutkunlarına armağandır
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,144
Bu kitabı yıllar evvel okumuştum,beğenmiştim.
Tekrar karşılaşmak güzel oldu:D
Eline sağlık abi,teşekkür ederim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Haluk Abi, bu kıymetli hediye için çok teşekkür ediyorum. Dünyama o kadar çok şey kazandırdın ki... Sana karşılık vermeyi çok isterim ama mümkün değil ki bunu yapabilmek.

Senin gibi hakiki bir gönül insanı ile tanışmış olmak benim için büyük onur. Seninle oturup iki kelam laflamayı dünyalara değişmem. Zaten iki kelam laflarken kimbilir kaç farklı dünyanın kapılarını aralıyoruz?Teşekkürler abi.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
15 sene evvel tepelerini atom bombası attıkları "yeni dostları - eski düşmanları"ndan, "eski müttefikleri - yeni düşmanları"na karşı yardım istediklerinde alamayınca şaşırmak ancak Amerikalılar ile İngilizlere yaraşırdı zaten. Ben Japonların yerinde olsam onlara değil Ruslarla ilgili bilgi, kullanılmış tuvalet kağıdı bile vermezdim.

Teşekkürler, ağabey.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
15 sene evvel tepelerini atom bombası attıkları "yeni dostları - eski düşmanları"ndan, "eski müttefikleri - yeni düşmanları"na karşı yardım istediklerinde alamayınca şaşırmak ancak Amerikalılar ile İngilizlere yaraşırdı zaten. Ben Japonların yerinde olsam onlara değil Ruslarla ilgili bilgi, kullanılmış tuvalet kağıdı bile vermezdim.

Teşekkürler, ağabey.

Ben üstüne başka yorum yapmam.