Storia del West

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642

storiadelwestn01di75versolignoto.jpg
storiadelwestn01di75versolignoto.gif

storiadelwest003d.jpg
storiadelwest003d.gif

storiadelwest004d.jpg
storiadelwest004d.gif

Sayın vefalının açtığı Storia del West kapakları konusunda 75 bölüm gözüküyor, bende şu an en son 75 nci bölüm olarak bulabildim, birde collana serisi var onla bu farklı. Şu ana kadar 7 bölüm indirebildim. 3-4 ncü bölümleri örnek olması maksadıyla yükledim. İlk 10 bölüm tamamlandıktan sonra seriyi yüklemeye devam edeceğim.

46 ncı bölüm renklidir. Ön izlemesi aşağıdadır.
storiadelwestn46di75luomodellafrontierad.gif

SERİNİN İSİM SIRALAMASI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR. TATMAMLANDIKÇA MAVİYE DÖNÜŞECEKTİR.

Renkli

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,765
İstanbul
Bu serinin orjinaline sahip olabilmek hârika olacak. Çok teşekkür ediyorum, sevgili gandor08.

Ancak bu dosya.co sitesi ile ilgili küçük (aslında büyük :) ) bir endişem var. Yanlış söylüyorsam dostlar beni düzeltsin; bu platforma yüklenen bir sayı 30 gün boyunca hiç indirilmezse link kırılıyor. Şu sıralar çok sorun olmaz ama 5-6 ay sonra bu dosyaları indiren çıkmazsa tüm linkler kırılacak. Mediafire'ın bu günlerde sorunlu olduğunun da farkındayım. Mediafire'a dosya yüklemekte sıkıntı yaşayan dostlar belki Mega.co.nz'yi bir seçenek olarak düşünebilirler.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
% 80 ni tamamlandı ben arşive aldım ama yükleyemedim. Bu gün itibarı ile başlıyorum. Şu an için taranacak kitap kalmadı.

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
981
Çok teşekkürler sayın Gandor08. Sayenizde çok değerli bir serinin farkına vardım. Çizimler, enstantaneler birer harika. Her bir karesi oldukça dinamik ve aksiyon yüklü. Bu seriyi Türkiye'ye kazandırdığı için Demirbaş Yayıncılığa da teşekkür etmek gerekiyor.
Bu vesileyle, serinin daha önce forumda üstad Altay44 tarafından paylaşıma açılmış olduğunu öğrendim. Ama nedendir bilmiyorum, yeterli ilgiyi görmemiş, benim de gözümden kaçmış. Paylaşımların yapıldığı megaupload ise malumunuz geçen sene kapandı. O yüzden linklerin tümü kırık maalesef. Serinin eksik ve linki kırık sayıları için üstad Altay44'dün yardımlarını rica ediyoruz.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Altayda varmı bilmiyorum seri ama, sanırım seri tamalanacak, şu an hem medifarede hem megada bu konu yükleniyor, emuledende sürekli westernler iniyor.

7 konu altında toplamaya çalışıyorum bu eserleri.

Collana Rodeo Storia Del West

Storia Del West

Gli Albi Dei Cowboy (Bundan daha yükleme yapmadım)

Storia Del West Presenta (Yükleme yapmadım)

Collana Cowboy 2Serie - Il Piccolo Ranger

Il Selvaggio West (Renkliler)

TuttoWEST

birde bu tarz bi şey var şu an 8 tane var

Albi del secolo

toparlarız her halde bu konuyu, epey birikti.

Collana Rodeo serisine başlayacağım, en uzun seri o ve 80 taneden fazla indirdim şu an.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
42-43-44-45-50-51-54-55-57 nci kitaplar mega dan yüklenmiştir.Ütündekiler kırmızıdır ama altta indirme linki var. Megada isim nasıl veriliyor çözemedim.

65-71-73-75 ve extra bölüm medifare yüklenmiş ve konuya ilave edilmiştir.

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
981
Üstad, 54. sayının STORIA DEL WEST n 54 di 75 - Sangue di guerriero.
linkinde bir problem var. İndirilemiyor. İlgilenmeniz mümkün mü acaba.

konuray_t_m

Süper Üye
3 Ağu 2010
924
1,968
istanbul
dosya.co açılmıyor sevgili gandor08ia ...sadece mediafire a dönüşen dosya.co yada mediafire olarak açılanlar inebiliyor...