Mister No macerası arıyorum

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,324
Bandırma
Merhaba Değerli Arkadaşlar,
Lal Klasik Seri'de yayınlanmış 1 Mister No macerası arıyorum. Mister No ve Alman dostu, ormanda pek çok vahşi hayvanın olduğu çiftlik/hayvanat bahçesi gibi 1 yerdeler ve kötü adamlarla savaşıyorlar. Hatta çatışma sırasında kaplan/leopar gibi 1 havyan, kötülerden 1 tanesini öldürüyor. Kötü adamlar yerliler değil. Modern silahları ve modern kıyafetleri var ve SS her zamanki gibi bıçağına güveniyor.

Maceranın çizerinin Roberto Diso olduğunu anımsıyorum ve kötü adamlardan 1 tanesinin tipi ünlü aktör Charles Bronson'dan esinlenilmiş gibiydi.

Ancak maceranın ismini ve sayısını anımsamıyorm. Yardımcı olabilir misiniz ? Teşekkür ederim...

Not: Başlığı yanlış yere açmış olabilirim, yönetici ekipten acemiliğim nedeniyle özür dilerim.

uluduz

Yeni Üye
4 Eyl 2013
83
258
Bir Mr No hayranı olarak bahsettiğin maceranın orjinal sayı:310-311 Tehlikedeki Dost(Un Amico In Pericolo)ve Gringo Meydan Okuyor-Lal Kitap 104-105 'inci sayısı olduğunu sanıyorum.Sitemizde mevcut.İyi OKUMALAR

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,324
Bandırma
Üzgünüm, aradığım macera bu değil. Bahsettiğim macera Klasik Maceralar Serisinde yer alıyor. Yeni Mister No Lal Kitap'da değil...

Aartun

Kıdemli Üye
28 Kas 2015
139
326
Aradığınız macera yerli kızların kaçırılıp inşaa edilen bir tatil köyüne götürülmesi ile ilgili macera (Mister No, SS ve kaçırılan kadınlardan birinin eşi yerli Akawe tatil köyüne girip kadını bulmak için çalışmaya başlarlar. SS Timsahlarla gösteri, Mister No uçağı ile nakliye yapar) ise;

Orjinal sayı 63 Yanoama, Lal Klasik 16.cilt 3.kitap ile başlıyor...

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,324
Bandırma
Puxa vida ! Nokta atışı isabet diye işte buna denir ! Evet doğru, aradığım macera bu. Sevgili Aartun ve Uluduz; desteğiniz ve ilginiz için teşekkür ederim...