Marvel'de Yeniyim

Marvel.DC.

Yeni Üye
2 May 2015
2
1
Arkadaşlar ben aslında çok yeni sayılmasamda 1 Mayıs Saat:17.30 Seansı ile Yenilmezler 2'ye girdim daha önce 1'ede gitmiştim ama bu bende farklı bir his bıraktı Tony'nin gördüğü rüya çizgi romanda gerçek oluyormuş sanırım bende heves ettim ama bulamadım Marvel'in çizgi roman serisi sitede mevcut ise link atarmısınız şimdiden teşekkürler...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Marvel.DC.
Forumumuza hoş geldiniz.

Marvel filmleri ile çizgi romanları bire bir birbirine benzemez. Aralarında muhakkak bir farklar vardır.
Bu farkları açıklamak için filmlerin içinde geçtiği evren ile çizgi romanların olduğu evreni bir birinden ayırdılar.

Çizgi romanlarda geçen hikayeler ise ülkemizde basıldı. Yayın evlerince telifli.
Bundan dolayı forumumuzda linklerini bulmazsınız.
Bu durumda yapabilecekleriniz.
1. Bu kitapları satın alabilirsiniz.
2. İnternetten orijinallerini indirip okuyabilirsiniz. Eğer yeterli ingilizceniz varsa orijinal yayınlar ve okuma listeleri internette ve bir kısmı forumumuzda mevcut.
3. Forumumuzda olan binlerce çizgi romanlar ilginizi çekenleri indirip okumaya başlayabilirsiniz.

Bende sıkı bir comics okuru olmama karşın diğer türlerde beğenerek okuduğum yüzlerce çizgi roman var forumumuzda.

İyi forumlar dilerim.

Marvel.DC.

Yeni Üye
2 May 2015
2
1
öncelikle hoş buldum ve cevaplarınız için teşekkürler başka bir sitede bir okuma listesinin hepsini tamamladım bir tek İntikamcılar eksik o sitede de telif nedeniyle kalkmış İntikamcıların alternatif linki varmı ?

SuperSnake

Yeni Üye
5 May 2015
77
73
alt evrenden marvel tarihini okuyarak başla.
eğer satın almak istiyorsan gizli savaş gerekli şeyler başmıştı