Dylan Dog Eksik Seriler

dream999

Yeni Üye
4 May 2010
20
88
Merhaba arkadaşlar,ben bir Dylan Dog sever olarak taranmış tüm Dylan Dogları arşivime katmaya çalışıyorum italyan yayın sırasına göre 1-82 arası sayıları düzenledim ama sadece 5 sayı eksik kaldı.Zaten bunlardan 4'ü arşivimde olan ama hasar görmüş dosyalardı.Sizden ricam bunları paylaşabilirseniz çok müteşekkir olurum.Bunlar;
2-Hoz Comics 4. sayı 1. hikaye Görünmeyenin Hatıratı
3-Hoz Comics 6. sayı 1. hikaye Gizemli Ada
4-Hoz Comics 7. sayı 1. hikaye Gecenin Köründe
5-Hoz Comics 8 sayıda olan Grand Guignol

Bunları bulabilen ya da linklerini paylaşabilirseniz çok mutlu olurum.Eğer istek olursa 1-82 arası seriyi torrent ile paylaşabilirim.

Son düzenleme:

dream999

Yeni Üye
4 May 2010
20
88
Gösterdiğiniz linklere zaten baktım.Tüm yükleyen arkadaşlara çok teşekkürler.Aradıklarım daha önce sitede yüklenmiş olmalarına rağmen kaldırılmışlar ya da silinmişler.Alfa Omega adlı macerayıda 4 gündür indirmeye çalışmama rağmen uploded'tan indiremedim.Mediafire linlki olsa çok güzel olurdu.Diğer sayılarıda arşivinde olan arkadaşlardan başka bulabileceğim bir yer yok sanırım.Yavaş yavaş yükleyip linkleri paylaşmak planlarım arasında zaten.Bulabilecek arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Arkadaşım 5 sayı eksiğim var diyorsunuz bizde eksik olanlardan bir kaç sayı da siz yükleyin biz sevinelim size teşekkür edelim.

7 nci sayı bende var tabiki yükleyeceğim ama tamamı olan bir kişi iseniz bir iki sayı da beklemek sanırım sizin gibi Dylan Dog hayranlarını sevindirecektir.

Upload sitesinden de baktım link aktif. Bende siz bizide eksik olanlardan bir iki paylaşım yapmadan belki 10- belki 15 gün sonra ancak alternatif olarak oda belki diyelim yükleyebilirim, malum çok yogun bir trafiğimiz var.

dream999

Yeni Üye
4 May 2010
20
88
Bazı nedenlerden dolayı sanırım eski sayılar paylaşılamıyor.Ben yinede isteklerimi tekrarlamak isterim.
Hoz Comics 4. sayı 1. hikaye Görünmeyenin Hatıratı
Hoz Comics 6. sayı 1. hikaye Gizemli Ada
Hoz Comics 7. sayı 1. hikaye Gecenin Köründe
Hoz Comics 8 sayıda olan Grand Guignol

sayıları olan kimse varsa buradan ya da özelden benimle paylaşabilirlerse çok memnun olurum.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,812
Bazı nedenlerden dolayı sanırım eski sayılar paylaşılamıyor.Ben yinede isteklerimi tekrarlamak isterim.
Hoz Comics 4. sayı 1. hikaye Görünmeyenin Hatıratı
Hoz Comics 6. sayı 1. hikaye Gizemli Ada
Hoz Comics 7. sayı 1. hikaye Gecenin Köründe
Hoz Comics 8 sayıda olan Grand Guignol

sayıları olan kimse varsa buradan ya da özelden benimle paylaşabilirlerse çok memnun olurum.

http://www.cizgidiyari.com/forum/genel-duyurular/62237-rodeo-yayinevi-ve-biz.html