Avengers Dağıldı

joshkirrby

Yeni Üye
28 Şub 2015
5
1
türkçesi çıkmış ama hiçbir yerde satılmıyor, stoklarda kalmamış... elinde olan varsa hakkaten makbule geçer...

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Arkadaşlar bu dediğiniz olmıyacak.
Hali hazırda basılmış ve satışta olan bir çizgi romanı koymadık ve koymayacağız.
Amacımız ulaşılamayan çizgi romanları sizlere sunmak, tanıtmak ve sevdirmek yoksa yayın evlerine zarar vermek değil.
Siz bunları yazdıktan sonra araştırmam için google'a yazmam satan 3 - 4 ayrı yer bulmama yetti...

tborekci1

Yeni Üye
9 Mar 2013
18
11
Selam
Bende Avengers dağıldıyı uzunca süredir arıyorum ve bulamadım.
Eğer burada sakıncalı değilse internet üzerinden hala satışını yapanlar varsa linklerini yazabilirmisin. Veya yer isimleri hakkında bilgi verebilirmisiniz. Bazı yerlerin satış listelerinde var ama satışa kapatmışlar kitabı.Satışı aktif olan siteler olursa sevinirim. İyi günler

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Arkadaşlar vallahi şaka gibisiniz?
En basitinden D&R 'da var

Burda var

Burda var

Bana kimse netten almayı bilmiyorum demesin artık.
Çizgi romanı okumak için indirmeyi başaran programını kullanmayı ve kurmayı beceren insanlarız hepimiz. 20-30 liralık kitabıda alabilelim bir zahmet netten değil mi?

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,773
sayın şerifengin size sonuna kadar katılıyorum yayın evlerine destek lütfen
arkadaşlar....

tborekci1

Yeni Üye
9 Mar 2013
18
11
Merhaba
Bilgiler için teşekkürler. New Avengers 5 ile Dağıldı aynı mı? bİlmiyordum.
Ama diğer iki sitede tükenmiştir uyarısı var zaten. Yani satış yapmıyorlar.
İlgine teşekkürler

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Avengers Dağılmış zaten almanıza gerek kalmamış zagor hala dağılmadı yıkılmadı dimdik ayakta onu okuyun.Merakımdan soruyorum siz bence Avengers'i sevmiyorsunuz sevseydiniz daha çıkmadan kapıda beklerdiniz.Ben mesela conan hastasıyım o hafta erkenden bayiden alırdım.Alamasam diğer bayileri didik didik otobüse biner gider alırdım.Bizim zamanımızda internet yoktu siz çok şanslısınız yinede bulamadım diyip hayıflanıyorsunuz.Şerifengin arkadaşın dediği yerlerde var artık onuda biz kapınıza getirmeyelim.Yayın evlerine saygı lütfen yoksa avengers yayın evleriyle birlikte gerçekten dağılacak.saygılar sevgiler

joshkirrby

Yeni Üye
28 Şub 2015
5
1
arkadaslar bugün kadıköydeki Gerekli Şeyler kitapevine gittim ve orada ellerinde olup olmadığını sordum. aldığım cevap ise çok memnun etti. şu an kitap baskıdaymış ve haftaya satışa çıkacakmış :)

bu arada istanbuldaki arkadaşlarımıza mutlaka vakit ayırmalarını ve bu kitapevine gitmelerini tavsiye ederim. kendimi adeta bir müzede buldum. gerçekten anlatılmaz yaşanır bir duygu...

Son düzenleme: